Zájezdy na Madeiru

Přímá linka z Prahy pro zájezdy na Madeiru

Nabízíme vám specializované zájezdy na Madeiru

Nádherný, věčně kvetoucí a zelený ostrov, který má přímé letecké spojení z Prahy. Subtropické klima s dostatkem vláhy vytváří pocit věčného jara a v kombinaci s okouzlující přírodou vulkanického ostrova nabízí úchvatné výlety do divoké přírody i pohodu v přímořských hotýlcích. Zájezdy na Madeiru nepřipravujeme jen v létě. Ostrov Madeira je celoroční destinací, kterou je možno navštívit takřka kdykoliv v průběhu celého roku. Vyberte si proto z našeho katalogu zájezdů na Madeiru. Obsahem této nabídky zájezdů jsou pečlivě koncipované typy zájezdů na Madeiru ze kterých si vyberete podle svého gusta. Mohou to být propracované poznávací zájezdy, zájezdy se zaměřením na gastronomii, zájezdy na Madeiru s turistickým zaměřením, ale také zájezdy sportovní či adrenalinové a seberozvojové.
Nemusíte se však vázat na jiné účastníky zájezdu. Pokud preferujete cestování, kdy se můžete flexibilně rozhodovat, nebo vám třeba nevyhovuje termín či délka zájezdu, umíme vás uspokojit i v tomto případě. Nabídneme vám namísto klasických zájezdů na Madeiru tzv “cestovatelské balíčky“, které do značné míry kopírují programy našich zájezdů. Můžete se ale flexibilně rozhodovat a upravovat si svou cestu přesně tak, jak vám bude vyhovovat. Namísto průvodce od nás dostaneme detailně zpracovaný manuál zájezdu a budete mít zajištěny veškeré cestovatelské služby. Ručíme samozřejmě za kvalitu veškerých služeb.
S nabídkou zájezdů na Madeiru však jdeme ještě dále. Na objednávku vám nadesignujeme exkluzivní zájezdy na míru. Tyto zájezdy vám připravíme zcela podle vašich představ a bez kompromisů. Zažijete maximum možného. Dokážeme zrealizovat a dotvořit vaše sny a přání, přemýšlíme co přesně očekáváte a jsme precizní v přípravě.

Jako specialisté na Madeiru jsme pro vás naplánovali ty nejzajímavější zájezdy

Termín

8. 10. – 15. 10. 2021

Cena bez letenky

18 880 Kč

Chcete si užít hornatý ostrov Madeira, ale nepatříte k vyznavačům horské turisti…

Termín

Cena bez letenky

odjeto, nový termín není v tuto chvíli k dispozici

Pokud jste příznivci pěší turistiky a chystáte se na ostrov Madeira, tento progr…

Termín

1. 10. – 8. 10. 2021

Cena bez letenky

19 480 Kč

Květinové slavnosti jsou každoročně jedním nejvýznamnějších turistických lákadel…

Termín

13. 8. – 20. 8. 2021

Cena bez letenky

22 730 Kč

Pokud rádi na svých cestách poznáváte místní gastronomii a regionální vína, mohl…

Termín

20. 8. – 27. 8. 2021

Cena bez letenky

18 990 Kč

Preferujete adrenalin a aktivní dovolenou? Máte rádi dlouhé a náročné treky divo…

Termín

13. 8. – 20. 8. 2021

Cena bez letenky

19 440 Kč

Program je určen pro aktivní pěší turisty, kteří mají rádi kontinuální putování,…

Termín

27. 12. – 3. 1. 2022

Cena bez letenky

bude doplněno

Madeira je destinace, kterou je možné navštěvovat celoročně díky jejímu skvělému…

Termín

Cena bez letenky

bude upřesněno

Kombinace skvělé jógy a treků do divoké přírody. Plánujeme na listopad 2021.…

Termín

2. 8. – 9. 8. 2021

Cena bez letenky

47 930 Kč

Nový a neobvyklý typ zájezdu koncepce VÝJIMEČNÉ CESTY   Mentální odolnost pomáhá…

Termín

1. 1. – 31. 12. 2021

Cena bez letenky

od 28 000 Kč

Firemní zájezdy na míru jsou zpravidla koncipovány jako krátké exkluzivní zájezd…

Proč jet s námi?

Vývoj i tradice

Značka Madeiran je produkt CK Inspira, která působí na trhu od roku 1994 a opírá se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře.

Naše reference

Naše reference najdete zde

Nejširší síť partnerů

Máme nejširší síť partnerů a kontaktů na Madeiře (hotely, doprava, restaurace a další služby cestovního ruchu). Umíme vybrat nejen skvělé trasy, ale garantujeme i osvědčené hotely, restaurace i další aktivity a také české průvodce, kteří se specializují na Madeiru, hovoří portugalsky, případně na ostrově trvale žijí.

Profesionalita

Naše programy jsou vždy profesionálně připravené a dobře rozmyšlené do detailu. Maximální velikost skupiny na zájezdech s pěší turistikou, sportovních a seberozvojových zájezdech je 15 osob. Je pro nás důležité, abyste se na zájezdech cítili dobře a cesta na Madeiru se stala nezapomenutelným zážitkem.

20 let zkušeností na Madeiře

Opíráme se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře ve spolupráci s průvodci, kteří tam několik let žili a mají díky tomu i mnoho osobních vazeb a kontaktů. Samozřejmostí je tedy perfektní znalost jazyka a prostředí.

Jistota a spolehlivost

Samozřejmostí je pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku a naše členství a asociaci cestovních kanceláří (ACK ČR)

Práce nás baví a jsme originální

Zájezdy připravuje tým lidí, které jejich práce baví, jsou nejen kolegy, ale i přáteli a stejný vztah mají k Madeiře, pracovní i osobní. Díky tomu dokážeme nabídnout neotřelé originální programy a trasy.

Přátelská atmosféra a přístup

Umíme program uzpůsobit požadavkům malé skupiny (počasí, fyzická náročnost, únava apod.) Jistě oceníte přátelskou atmosféru, kdy se snadno navazují přátelství často i na celý život.

Náš přístup

Snažíme se, aby cestování znamenalo poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a napomáhá vidět život v širších souvislostech. Poznávání cizích zemí je v naší představě vždy spojené s tolerancí a ohleduplností a svoboda cestování jde ruku v ruce s respektem k místní kultuře, domorodcům i přírodě.

Navštěvujeme i méně známá a o to autentičtější místa, a nikdy vás nezavedeme do turistických „pastí“, předražených restaurací či nevkusných obchodů se suvenýry. 1 % našeho zisku ze zájezdů na Madeiru každoročně věnujeme smysluplným způsobem na ochranu madeirské přírody a unikátních třetihorních lesů.

Naše cesty

Nesnažíme se být nejlevnější cestovní kanceláří na trhu, ale upřednostňujeme kvalitu a jedinečnost. Chceme, aby cestování znamenalo. Poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a také motivuje k ochraně přírody a našeho světa vůbec. Naše ceny jsou srovnatelné s konkurencí, ale vždy odrážejí kvalitu našich služeb.

Jednáme vždy férově, vždy se snažíme vyhovět individuálním požadavkům a najít vyhovující řešení každé situace. Pomáháme dotvářet vaše představy a realizujeme vaše sny a moc nás tato práce baví.