Madeira na míru – cestovatelský balíček včetně auta s řidičem.

Turistika v horských oblastech i poznávání formou autoturistiky

Termín:

Kdykoliv, jakýkoliv termín

Délka programu:

standardně 8 dní

Cena pro 2 osoby:

23 540 Kč / os.

Cena pro 3 osoby:

22 940 Kč / os.

Cena pro 4 a více osob:

22 540 Kč / os.

Cestovatelský balíček s programem vytvořeným na klíč + AUTO S ŘIDIČEM

Mnoho lidí miluje svobodu při cestování, chtějí soukromí a nechtějí se vázat na nikoho jiného.  Netouží vyrazit někam s cestovní kanceláří. Zároveň ale chtějí naplnit program a způsob cestování podle svých představ ale nechtějí ztrácet čas přípravou cesty, zajišťováním rezervací letenek a obstarávání informací a dalších nutných záležitostí. Pokud patříte do této skupiny lidí, máme pro vás osvědčené a originální řešení, které je na Madeiře již čtvrtým rokem velice funkční a spolehlivé.

Osobně nebo po onlinu se s vámi sejdeme.  Nabídnete vám poměrně široké spektrum programů na Madeiře od turistiky do hor či na levády, přes poznávací okruhy až po nejrůznější aktivity počínaje plavbou na moři za velrybami až po nejrůznější sportovní a adrenalinové aktivity. Na základě vašeho očekávání vám připravíme detailní cestovatelský manuál včetně podrobných map a navigace. A také budete mít k dispozici i auto s řidičem. 

Samozřejmě vám také nabídneme ubytování podle vašeho očekávání.  Můžete využít  dobrý, byť 3* hotel, umíme nabídnout soukromé apartmá a za nepříliš vysoký příplatek  můžete využít opravdu luxusní 4* hotel na standardní evropské úrovni s bazény, wellness, případně i stravování rautovou formou. Pro nejnáročnější klienty, potom nabízíme i nejluxusnější 5* hotely s exkluzivními službami (viz. samostatná nabídka).

Součástí balíčku a velkou výhodou je i auto s řidičem. V případě Madeiry opravdu doporučujeme tuto variantu, protože naprostá většina turistických tras podél levád i v horách vždy vede liniovým způsobem odněkud někam. Svému řidiči můžete také v průběhu dne zavolat nebo napsat sms a svou trasu zkrátit, prodloužit či i změnit a řidič vás jednoduše bude očekávat jinde. Váš řidič je vždy rodilý Madeiřan s angličtinou, který zná perfektně celý ostrov včetně všech zákoutí a tajných míst. Rád vám poradí nebo vás vezme na písta podle vašeho přání.  Řidič se samozřejmě umí po ostrově dobře pohybovat, což vám ušetří mnoho času a starostí, které tak odpadnou a do jisté míry se může stát i vaším průvodcem-.  Standardně nabízíme v rámci 8 denních zájezdů auto s řidičem na 5 dní, protože  velmi často realizujeme v rámci programu i další aktivity ke kterým auto nepotřebujete. Je samozřejmě možné objednat auto s řidičem i na všechny programové dny.

Nemusíte se obávat ani neznalosti jazyka.  Váš „Cestovatelský manuál“ je samozřejmě v češtině a zahrnuje zcela vše co potřebujete, ale průvodce od nás předem dostává veškeré detaily v angličtině .

Do svého programu můžete podle svého přání a očekávání zařadit i poznávací aktivity jako je například objevování Funchalu, umění i historie nebo návštěva botanické zahrady a trhů  nebo výlet  na pirátské lodi  která je replikou vlajkové lodi Kryštofa Kolumba. . A pokud máte trochu adrenalinového ducha, můžete si vybrat i outdoorové aktivity jakými je třeba surfovánícyklotraily, plavání s delfíny, nebo například  coasteering (dobrodružné plavání s využitím míst, která se  objevují s odlivem či přílivem podél pobřeží) nebo velmi proslulý canyoning (zdolávání kaňonů horských řek, potoků a vodopádů, kdy brodíte, proplaváváte v neoprenech nebo dokonce skáčete a slaňujete v chladné vodě).

Zkrátka zcela jistě vám umíme nabídnout poznávací či aktivní program přesně podle vašeho gusta.  A tou největší výhodou je bezesporu cena. Standardní programy jsou totiž nikdy nepřekročí cenu klasických zájezdů.  Přitom  si ale vždy Madeiru užijete podle svého očekávání a zažijete přesně to co zažít chcete a také s tím s kým to zažít chcete!

Nemusíte ztrácet čas a přitom si svou cestu sami vytvoříte podle svých představ. Zajištění a obstarání veškerých informací, stejně jako telefonická podpora v případě naléhavých situací  bude na nás. Na Madeiře máme svého osvědčeného partnera, který věci s předstihem zajišťuje a v případě naléhavých situací je možné obrátit se v angličině i přímo na něj.

Další detaily uvedených programu „Madeira na míru“ najdete zde: 

Na co se můžete těšit?

Svoboda a volnost cestování podle svých představ

Východ slunce v nejvyšších horách ostrova

Nejkrásnější horské treky na Madeiře

Levády i třetihorní vavřínový prales

Koupání ve slavných lávových bazéncích

4* hotel s bazénem ve Funchalu poblíž moře

Náročnost:

Náročnost závisí jen na vás a na programu, který jste si sami zvolili a my vám jej připravili.

Ubytování

 

Cena zahrnuje

 • Ubytování v kvalitních 3* hotelech zpravidla s bazény, nebo v opravdu luxusním 4* hotelu na standardní evropské úrovni s bazény.
 • Transfery z letiště a na letiště.
 • Pronájem auta s řidičem po dobu 5 dní v rámci programu.
 • Osobní nebo online schůzka v rámci přípravy zájezdu.
 • Detailní zpracování “manuálu zájezdu”, t.j. návrh itineráře se všemi podrobnostmi.
 • Veškeré potřebné mapy, navigace  a velmi detailně zpracované  informace. (cca 50 stran)
 • Zajištění veškerých cestovatelských služeb v rámci balíčku.

Cena nezahrnuje

 • Letenku (samozřejmě vám zdarma doporučíme konkrétní let s nejnižší cenou či na přání zajistíme).
 • Pojištění storna, které vám na vyžádání zajistíme u pojišťovny ERV.
 • Léčebné výlohy – ceny od 440 Kč/os. a týden u pojišťovny ERV.
 • Aktivity a program nad rámec uvedeného itineráře – zejména další objednané aktivity.

28

let na trhu

112

vlastních zájezdů

64

programů Madeira
na míru

1012

realizovaných firemních programů

Doplňující informace

Letenka:

Cenu letenky nezahrnujeme do ceny zájezdu, protože může být odlišná. V případě včasné přihlášky dokážeme zajistit přímý let z Prahy do Funchalu (cca 4,5 hodiny letu) za ceny od 10 000 Kč včetně zavazadel. Pokud však bude v době vaší přihlášky let už obsazený, musíte letět s přestupem. V takovém případě může být sice cena letenky i nižší, ale zase může dojít k nepříjemnostem při přestupu, kdy u levných letenek chybí garance, že vám neuletí návazné spojení, nebo může dojít ke komplikacím se zavazadly. Z uvedených důvodů doporučujeme přímé lety.

Letenku vám na přání samozřejmě zajistíme. Konkrétní detaily na vámi vyžádaný termín včetně ceny od nás obdržíte spolu s přihláškou na zájezd.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování:

Standardně nabízíme ubytování v kvalitních 3* hotelech zpravidla s bazénem a vždy se snídaní a klimatizací, Za příplatek 4 800 Kč vám nabídneme ubytování v opravdu velmi luxusním 4 * hotelu na standardní evropské úrovni s bezény, wellness

Pro jednotlivce příplatek za jednolůžkový pokoj:  7 800 Kč, pro jednotlivce příplatek za auto obsazené jedním klientem: 7 500 Kč

Pro jednotlivce příplatek za auto: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Průběh programu:

Vzhledem k tomu, že jde o balíček cestovatelských služeb, dostanete k dispozici detailně zpracovaný „Cestovatelský manuál“ vaší cesty s maximem informací, detailních map a doporučení. Díky tomuto novému pojetí budete zažívat velkou volnost a naprostou svobodu cestování. Budete mít k dispozici auto s řidičem a bude tedy záležet již na vaší domluvě s řidičem, kde vás vysadí a kde na vás zase počká. Ačkoliv budete mít doporučené trasy, bude samozřejmě na vás program si jakkoliv modifikovat a budete k tomu mít i dostatek informací a potřebné zázemí.

Více o našich cestovatelských balíčcích.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Počasí:

Madeira je garancí relativně teplého “jarního” počasí během celého roku a návštěva je tedy možná v jakémkoliv ročním období. Pro další informace doporučujeme navštívit sekci našeho webu klima a počasí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zahájení a ukončení zájezdu:

Letiště Funchal (přílet z Prahy), kde vás vyzvedne při příletu vůz s řidičem a po ukončení cesty vás zase dopraví na letiště k vašemu odletu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pojištění:

Vzhledem k tomu, že velký počet klientů má dnes automaticky vařešné pojištění léčebných výloh v rámci platebních karet, není pojištění zahrnuto v ceně zájezdu. Pokud budete pojištění požadovat, zprostředkujeme vám pojištění u ERV pojišťovny a nemusíte se o nic starat. Pokud budete mít o pojištění zájem, nabízíme Sigle trip za cenu 440 Kč (pojistná částka 10 mil. Kč), Single Comfort za cenu 560 Kč (pojistná částka 20 mil. Kč), Single Premium za 740 Kč (pojistná částka 30 mil. Kč). V ceně je zahrnuto: velmi kvalitní asistenční služby, odpovědnost za škodu, pojištění osobních věcí, opatrovník, úraz a v případě Comfort a Premium i zpoždění zavazadel. Dále nabízíme za částku 3% z ceny zájezdu pojištění storen se spoluúčastí 20 %, nebo za částku 5% z ceny pojištění z ceny zájezdů pojištění storen bez spoluúčasti.  Za 190 Kč pojištění cesty letadlem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč jet s námi?

Vývoj i tradice

Značka Madeiran je produkt CK Inspira, která působí na trhu od roku 1994 a opírá se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře.

Naše reference

Naše reference najdete zde

Nejširší síť partnerů

Máme nejširší síť partnerů a kontaktů na Madeiře (hotely, doprava, restaurace a další služby cestovního ruchu). Umíme vybrat nejen skvělé trasy, ale garantujeme i osvědčené hotely, restaurace i další aktivity a také české průvodce, kteří se specializují na Madeiru, hovoří portugalsky, případně na ostrově trvale žijí.

Profesionalita

Naše programy jsou vždy profesionálně připravené a dobře rozmyšlené do detailu. Maximální velikost skupiny na zájezdech s pěší turistikou, sportovních a seberozvojových zájezdech je 15 osob. Je pro nás důležité, abyste se na zájezdech cítili dobře a cesta na Madeiru se stala nezapomenutelným zážitkem.

20 let zkušeností na Madeiře

Opíráme se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře ve spolupráci s průvodci, kteří tam několik let žili a mají díky tomu i mnoho osobních vazeb a kontaktů. Samozřejmostí je tedy perfektní znalost jazyka a prostředí.

Jistota a spolehlivost

Samozřejmostí je pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku a naše členství a asociaci cestovních kanceláří (ACK ČR)

Originalita

Zájezdy připravuje tým lidí, které jejich práce baví, jsou nejen kolegy, ale i přáteli a stejný vztah mají k Madeiře, pracovní i osobní. Díky tomu dokážeme nabídnout neotřelé originální programy a trasy.

Přátelská atmosféra

Umíme program uzpůsobit požadavkům malé skupiny (počasí, fyzická náročnost, únava apod.) Jistě oceníte přátelskou atmosféru, kdy se snadno navazují přátelství často i na celý život.

Smysluplnost a respekt

Snažíme se, aby cestování znamenalo poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a napomáhá vidět život v širších souvislostech. Poznávání cizích zemí je v naší představě vždy spojené s tolerancí a ohleduplností a svoboda cestování jde ruku v ruce s respektem k místní kultuře, domorodcům i přírodě.

Navštěvujeme i méně známá a o to autentičtější místa, a nikdy vás nezavedeme do turistických „pastí“, předražených restaurací či nevkusných obchodů se suvenýry. Jedno procento našeho zisku ze zájezdů na Madeiru každoročně věnujeme smysluplným způsobem na ochranu madeirské přírody a unikátních třetihorních lesů.

Kvalita a jedinečnost

Nesnažíme se být nejlevnější cestovní kanceláří na trhu, ale upřednostňujeme kvalitu a jedinečnost. Chceme, aby cestování znamenalo. Poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a také motivuje k ochraně přírody a našeho světa vůbec. Naše ceny jsou srovnatelné s konkurencí, ale vždy odrážejí kvalitu našich služeb.

Jednáme vždy férově, vždy se snažíme vyhovět individuálním požadavkům a najít vyhovující řešení každé situace. Pomáháme dotvářet vaše představy, realizujeme vaše sny a moc nás tato práce baví.

Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě