Zážitková Madeira s překvapením a pohodou

Objevte tajná místa Madeiry, kam se turisté jinak nikdy nedostanou

Termín
17. 6. – 24. 6. 2024
Číslo zájezdu: 10724
Cena
23 840 Kč 21 840 Kč

Pozn. Ubytování  celé skupiny ve 3* hotelu cca 5 min. od moře

Přímá letenka: 10 757 Kč

ceny včetně zavazadel

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Termín
2. 8. – 9. 8. 2024
Číslo zájezdu: 11224
Cena
28 990 Kč 25 990 Kč

Velmi kvalitní 4* hotel v těsné blízkosti moře

Přímá letenka: 10 757 Kč

ceny včetně zavazadel

 
 
Termín
4. 10. – 11. 10. 2024
Číslo zájezdu: 11524
Cena
23 840 Kč 21 840 Kč

Pozn. Ubytování  celé skupiny ve 3* hotelu cca 5 min. od moře

Přímá letenka: 10 757 Kč

ceny včetně zavazadel

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naše zájezdy promýšlíme dlouho dopředu. Precizně je připravujeme do detailu a zabýváme se i takovými věcmi jako je dramaturgie.  Moc nás těší, když se na zájezdě vytvoří skvělá parta, která spolu jezdí ještě několik dalších let, jistě to znáte…

Madeira je ale malý ostrov a nejen počasí nám často zasáhne do programu. Vybíráme takové trasy, kde skoro nikoho nepotkáme, byť je třeba nejvyšší sezóna, ale nikdy se nevyhneme improvizaci. A právě díky improvizaci a změně plánu se najednou plány odvíjí úplně jinak a nejednou objevujete i známá místa tak, jak jste je neznali, víc si všímáte některých detailů. Atmosféra je jiná, než si průvodce plánoval, ale často dokonce ještě lepší….

Tohle všechno jsme jeden večer po sezóně probírali u madeirského vína a jeden z průvodců dodal:

 „Pro mě by byl vlastně ideální zájezd, kdybych se mohl ráno podívat na vývoj počasí, sednul si při snídani s lidmi a zeptal se jich, jak jsou unavení a teprve ráno bychom se společně rozhodli o konkrétním programu pro nadcházející den. Neměnili bychom program podle počasí, ale vytvářeli jsme jej právě tak, jak se vyvíjí počasí, nálada i únava celé skupiny.  Navíc je v džungli tolik tajemných míst, kam bych rád lidi vzal, ale vždycky je málo času  a já bych rád také jednou připravil program, který by byl do velké míry překvapením. Překvapením nejen pro účastníky, ale dokonce i pro mě samotného, byť si dovolím tvrdit, že Madeiru znám opravdu dokonale.“

Pojďme tedy zkusit vytvořit společně právě takovýzájezd. Program můžete do značné míry na místě ovlivnit a spoluvytvářet.  Právě to dělá z tohoto zájezdu naprostý originál. A platí, že čím více se budete podílet na vytváření programu a čím více do společné skupiny přinesete, tím více si i odnesete.

Prozradíme  že zájezd vzniká jako kombinace poznávacího a turistického programu. Můžeme se domluvit na jednoduchých výletech, nebo i na náročnějších túrách, kdy můžeme objevovat i tajemná místa Madeiry, kam se obvykle průvodci nedostatnou. A to vše můžeme nakombinovat i s poznáváním některých částí Madeiry autobusem. Tedy jakási kombinace turistiky, poznávání a dobrodružství. A určitě zbyde i čas na nějaké outdorové aktivity pro kterou my Češi Madeiru milujeme.  Zájezd bude z velké míry mířit do nádherné přírody, ale  nebude nikterak fyzicky náročný a zvládne ho každý i nikterak netrénovaný účastník. Jen prosíme,  pokus vás takto pojatý zájezd zaujal, přihlašte se co nejdříve.  Máme v úmyslu se společně setkat ještě před zájezdem.

Na co se můžete těšit?

Noví přátelé, pohoda a radost

Maximální velikost skupiny 15 účastníků

Pohodové putování a poznávání Madeiry

Nádherná a trochu tajná místa, kam se běžný turista nedostane

Madeirské překvapení pro všechny účastníky

Dechberoucí příroda, levády, vodopády i polopouštní krajina a deštné pralesy

Náročnost:

Vzhledem k tomu, že náročnost přizpůsobíme partě, která se sejde, tak odhadujeme mezi 2 – 3.  Tedy jak trochu náročnější, tak i relativně nenáročné turistické trasy, které zvládne  člověk s obvyklou fyzickou kondicí včetně cca 12 letých dětí. Odpočinuttí budou nabízet pravděpodobně dvě poznávací trasy mikrobusem,  kdy bude zase čas ochutnat i svělou madeirskou gastronomii a také se koupat.  Také pro vás máme připravené překvapení, vlastně velmi nevšední zážitek…  Ale více až na online setkání ještě před zájezdem. Těšíme se na vás !

Ubytování

 

Cena zahrnuje

  • Ubytování ve 4* hotelu s bazénem a výjimečnou snídaní
  • Dopravu autobusem nebo mikrobusem
  • Zkušeného, česky hovořícího průvodce s dokonalou znalostí celého ostrova
  • Pojištění CK proti úpadku
  • Zajištění veškerého programu s možností účastníků program ovlivnit

Cena nezahrnuje

Letenku

Pojištění storna a pojištění léčebných výloh

Vstupy a případné sportovní či jiné fakultativní aktivity

Obědy a večeře

 

28

let na trhu

112

vlastních zájezdů

64

programů Madeira
na míru

1012

realizovaných firemních programů

Doplňující informace

Letenka

Cenu letenky nezahrnujeme do ceny zájezdu. Letenku si můžete objednat současně se zájezdem, v takovém případě vám zajistíme přímé letecké spojení Praha – Funchal ( cca 4,5 hod. letu). Je možné využít i letecké spojení s přestupem, které je standardně za nižší cenu. U letenek s přestupem však negarantují letecké společnosti návaznost letů. Letenky zakoupené prostřednictví CK Inspira vždy garantujeme i pro případy zrušení letu. V takovém případě vracíme 100 % ceny letenky i 100% ceny zájezdu, nebo vás na vlastní náklady dostaneme do Funchalu. Detailní informace ohledně cen letenek vychází z aktuálních cen letenek v čase nákupu letenek a bližší informace vám sdělíme vždy pro konkrétní zájezd ve chvíli objednávky. Ceny letenek se zvyšují s přibližujícím termínem odletu.

 
 
 
 
 
 

Program

Skupina bude mít během programových dní k dispozici mikrobus a česky hovořícího průvodce. Jeden den je v programu ponechaný jako volný, kdy vám průvodce doporučí zajímavý program podle vašeho gusta, navrhne návštěvu Funchalu a botanických zahrad, případně se můžete připojit a absolvovat s průvodcem jiný fakultativní program 

Během všech programových dní zájezdu k dispozici autobus nebo mikrobus a  samozřejmě vás bude doprovázet česky hovořící průvodce s vynikající znalostí Madeiry.

 
 
 
 
 
 

Počasí

Madeira je garancí relativně teplého „jarního“ počasí během celého roku a návštěva je tedy možná v jakémkoliv ročním období.  Pro další informace doporučujeme navštívit sekci našeho webu klima a počasí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování:

Termín 17. – 24.6. a 4. – 11.10.  ve 3* hotelu se dvěma bazény a velkou zahradou a cca 5 minut k moři.

Termín 2. – 9.8. v opravdu velice kvalitním 4* hotelu s welness a dvěma bazény v těsné blízkosti moře. 

Oba dva hotely jsou cca 5 minut od pláže ve Funchalu

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Maximální velikost skupiny:

20 účastníků

 
 
 
 
 
 
 
 

Proč jet s námi?

Vývoj i tradice

Značka Madeiran je produkt CK Inspira, která působí na trhu od roku 1994 a opírá se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře.

Naše reference

Naše reference najdete zde

Nejširší síť partnerů

Máme nejširší síť partnerů a kontaktů na Madeiře (hotely, doprava, restaurace a další služby cestovního ruchu). Umíme vybrat nejen skvělé trasy, ale garantujeme i osvědčené hotely, restaurace i další aktivity a také české průvodce, kteří se specializují na Madeiru, hovoří portugalsky, případně na ostrově trvale žijí.

Profesionalita

Naše programy jsou vždy profesionálně připravené a dobře rozmyšlené do detailu. Maximální velikost skupiny na zájezdech s pěší turistikou, sportovních a seberozvojových zájezdech je 15 osob. Je pro nás důležité, abyste se na zájezdech cítili dobře a cesta na Madeiru se stala nezapomenutelným zážitkem.

20 let zkušeností na Madeiře

Opíráme se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře ve spolupráci s průvodci, kteří tam několik let žili a mají díky tomu i mnoho osobních vazeb a kontaktů. Samozřejmostí je tedy perfektní znalost jazyka a prostředí.

Jistota a spolehlivost

Samozřejmostí je pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku a naše členství a asociaci cestovních kanceláří (ACK ČR)

Originalita

Zájezdy připravuje tým lidí, které jejich práce baví, jsou nejen kolegy, ale i přáteli a stejný vztah mají k Madeiře, pracovní i osobní. Díky tomu dokážeme nabídnout neotřelé originální programy a trasy.

Přátelská atmosféra

Umíme program uzpůsobit požadavkům malé skupiny (počasí, fyzická náročnost, únava apod.) Jistě oceníte přátelskou atmosféru, kdy se snadno navazují přátelství často i na celý život.

Smysluplnost a respekt

Snažíme se, aby cestování znamenalo poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a napomáhá vidět život v širších souvislostech. Poznávání cizích zemí je v naší představě vždy spojené s tolerancí a ohleduplností a svoboda cestování jde ruku v ruce s respektem k místní kultuře, domorodcům i přírodě.

Navštěvujeme i méně známá a o to autentičtější místa, a nikdy vás nezavedeme do turistických „pastí“, předražených restaurací či nevkusných obchodů se suvenýry. Jedno procento našeho zisku ze zájezdů na Madeiru každoročně věnujeme smysluplným způsobem na ochranu madeirské přírody a unikátních třetihorních lesů.

Kvalita a jedinečnost

Nesnažíme se být nejlevnější cestovní kanceláří na trhu, ale upřednostňujeme kvalitu a jedinečnost. Chceme, aby cestování znamenalo. Poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a také motivuje k ochraně přírody a našeho světa vůbec. Naše ceny jsou srovnatelné s konkurencí, ale vždy odrážejí kvalitu našich služeb.

Jednáme vždy férově, vždy se snažíme vyhovět individuálním požadavkům a najít vyhovující řešení každé situace. Pomáháme dotvářet vaše představy, realizujeme vaše sny a moc nás tato práce baví.

Průvodce

Jan Kubišta

Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě