Madeira na míru – cestovatelský balíček s půjčením auta

Turistika v horských oblastech i poznávání formou autoturistiky

Termín:

Kdykoliv, jakýkoliv termín

Délka programu:

standardně 8 dní

Cena pro 2 osoby:

od 21 940 Kč / os.

Cena pro 3 osoby:

od 21 440 Kč / os.

Cena pro 4 a více osob:

od 20 940 Kč / os.

Láká vás dovolená bez cestovky? Máte svou představu jak cestu pojmout, co zažít a jaké aktivity vyzkoušet? Při cestování se rádi rozhodujete podle svého a chcete být flexibilní? Právě pro vás jsme připravili jedinečný produkt Madeira na míru. Pomůžeme dotvořit vaše představy a realizovat vaše sny.

 

Osobně nebo online se s vámi sejdeme.  Nabídneme široké spektrum programů od turistiky v horách a na levádách, přes poznávací okruhy až po nejrůznější aktivity jako je plavba za pozorováním velryb, surfování, canyoning či MTB. Na základě vaší představy připravíme detailní cestovatelský manuál včetně podrobných map a navigace. Nemusíte se obávat neznalosti jazyka. Cestovatelský manuál je v češtině a obsahuje vše, co pro hladký průběh cesty potřebujete.

Součástí balíčku je půjčení auta včetně pojištění s nulovou zodpovědností. Auto si vyzvednete na letišti a na letišti je také vrátíte. Auta, která půjčujeme, odpovídají požadavkům na bezpečnou jízdu na Madeiře. Madeira má přemíru silnic a silniček i kvalitní dálnice. Silnice se často šplhají vysoko do hor, jsou úzké a řízení není zcela jednoduché. Občas vyžaduje sportovního ducha a rozhodně není pro začátečníka. Zkušení řidiči řízení v pohodě a s přehledem zvládnou. Jezdí se zde poměrně ohleduplně.

Proč vyrazit na Madeiru s naším cestovatelským balíčkem? Nemusíte ztrácet čas náročnou přípravou a přitom si užijete dovolenou podle svých představ. Zajištění a obstarání veškeré organizace je na nás. Na Madeiře máme své osvědčené a spolehlivé partnery, se kterými úspěšně spolupracujeme řadu let.

 

Další detaily produktu „Madeira na míru“ najdete zde: 

Na co se můžete těšit?

Volnost s svoboda cestování podle svých představ

Východ slunce v nejvyšších horách ostrova

Nejkrásnější horské treky na Madeiře

Levády i třetihorní vavřínový prales

Koupání ve slavných lávových bazéncích

hotel podle vlastního výběru(zpravidla s bazénem) ve Funchalu poblíž moře

Náročnost:

Náročnost závisí jen na vás a na programu, který jste si sami zvolili a my vám jej připravili.

Náročnost závisí jen na vás a na programu, který jste si sami zvolili a my vám jej připravili.

Ubytování

 

Cena zahrnuje

 • Ubytování ve 3-4* hotelu s bazénem a snídaní
 • Zapůjčení auta typu Renault Megane, Renault Captur apod. na celou dobu pobytu
 • Pojištění vozu s nulovou spoluúčastí
 • Osobní nebo online schůzku s expertem na Madeiru
 • Detailně zpracovaný Cestovatelský manuál
 • Telefonickou podporu v češtině v případě naléhavých situací
 • Pojištění CK pro případ úpadku

Cena nezahrnuje

 • Letenku (doporučíme konkrétní let s nejnižší cenou a na přání zajistíme)
 • Pojištění storna (na vyžádání zajistíme u pojišťovny ERV)
 • Pojištění léčebných výloh (na vyžádání zajistíme u pojišťovny ERV)
 • Obědy a večeře
 • Aktivity a program nad rámec uvedeného itineráře

28

let na trhu

112

vlastních zájezdů

64

programů Madeira
na míru

1012

realizovaných firemních programů

Doplňující informace

Letenky:

Cenu letenky nezahrnujeme do ceny zájezdu, protože může být odlišná. V případě včasné přihlášky dokážeme zajistit přímý let z Prahy do Funchalu (cca 4,5 hodiny letu) za ceny od 10 000 Kč včetně zavazadel. Pokud však bude v době vaší přihlášky let už obsazený, musíte letět s přestupem. V takovém případě může být sice cena letenky i nižší, ale zase může dojít k nepříjemnostem při přestupu, kdy u levných letenek chybí garance, že vám neuletí návazné spojení, nebo může dojít ke komplikacím se zavazadly. Z uvedených důvodů doporučujeme přímé lety.

Letenku vám na přání samozřejmě zajistíme. Konkrétní detaily na vámi vyžádaný termín včetně ceny od nás obdržíte spolu s přihláškou na zájezd.

 
 
 

Ubytování:

Standardně nabízíme ubytování v kvalitních 3* hotelech zpravidla s bazénem a vždy se snídaní a klimatizací, Za příplatek 4 800 Kč vám nabídneme ubytování v opravdu velmi luxusním 4 * hotelu na standardní evropské úrovni s bezény, wellness

Pro jednotlivce příplatek za jednolůžkový pokoj:  7 800 Kč, pro jednotlivce příplatek za auto obsazené jedním klientem: 7 500 Kč

Pro jednotlivce příplatek za auto: 

 
 

Průběh programu:

Vzhledem k tomu, že jde o balíček cestovatelských služeb, dostanete k dispozici detailně zpracovaný „Cestovatelský manuál“ vaší cesty s maximem informací, detailních map a doporučení. Díky tomuto novému pojetí budete zažívat velkou volnost a naprostou svobodu cestování. Budete mít k dispozici auto s řidičem a bude tedy záležet již na vaší domluvě s řidičem, kde vás vysadí a kde na vás zase počká. Ačkoliv budete mít doporučené trasy, bude samozřejmě na vás program si jakkoliv modifikovat a budete k tomu mít i dostatek informací a potřebné zázemí.

Více o našich cestovatelských balíčcích.

 
 

Počasí:

Madeira je garancí relativně teplého “jarního” počasí během celého roku a návštěva je tedy možná v jakémkoliv ročním období. Pro další informace doporučujeme navštívit sekci našeho webu klima a počasí.

 
 

Začátek a ukončení zájezdu:

Letiště Funchal (přílet z Prahy), kde vás bude při příletu čekat  auto a po ukončení cesty vás zase dopraví na letiště k vašemu odletu.

 
 

Pojištění:

Vzhledem k tomu, že velký počet klientů má dnes automaticky vařešné pojištění léčebných výloh v rámci platebních karet, není pojištění zahrnuto v ceně zájezdu. Pokud budete pojištění požadovat, zprostředkujeme vám pojištění u ERV pojišťovny a nemusíte se o nic starat. Pokud budete mít o pojištění zájem, nabízíme Sigle trip za cenu 440 Kč (pojistná částka 10 mil. Kč), Single Comfort za cenu 560 Kč (pojistná částka 20 mil. Kč), Single Premium za 740 Kč (pojistná částka 30 mil. Kč). V ceně je zahrnuto: velmi kvalitní asistenční služby, odpovědnost za škodu, pojištění osobních věcí, opatrovník, úraz a v případě Comfort a Premium i zpoždění zavazadel. Dále nabízíme za částku 3% z ceny zájezdu pojištění storen se spoluúčastí 20 %, nebo za částku 5% z ceny pojištění z ceny zájezdů pojištění storen bez spoluúčasti.  Za 190 Kč pojištění cesty letadlem.

 
 

Proč jet s námi?

Vývoj i tradice

Značka Madeiran je produkt CK Inspira, která působí na trhu od roku 1994 a opírá se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře.

Naše reference

Naše reference najdete zde

Nejširší síť partnerů

Máme nejširší síť partnerů a kontaktů na Madeiře (hotely, doprava, restaurace a další služby cestovního ruchu). Umíme vybrat nejen skvělé trasy, ale garantujeme i osvědčené hotely, restaurace i další aktivity a také české průvodce, kteří se specializují na Madeiru, hovoří portugalsky, případně na ostrově trvale žijí.

Profesionalita

Naše programy jsou vždy profesionálně připravené a dobře rozmyšlené do detailu. Maximální velikost skupiny na zájezdech s pěší turistikou, sportovních a seberozvojových zájezdech je 15 osob. Je pro nás důležité, abyste se na zájezdech cítili dobře a cesta na Madeiru se stala nezapomenutelným zážitkem.

20 let zkušeností na Madeiře

Opíráme se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře ve spolupráci s průvodci, kteří tam několik let žili a mají díky tomu i mnoho osobních vazeb a kontaktů. Samozřejmostí je tedy perfektní znalost jazyka a prostředí.

Jistota a spolehlivost

Samozřejmostí je pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku a naše členství a asociaci cestovních kanceláří (ACK ČR)

Originalita

Zájezdy připravuje tým lidí, které jejich práce baví, jsou nejen kolegy, ale i přáteli a stejný vztah mají k Madeiře, pracovní i osobní. Díky tomu dokážeme nabídnout neotřelé originální programy a trasy.

Přátelská atmosféra

Umíme program uzpůsobit požadavkům malé skupiny (počasí, fyzická náročnost, únava apod.) Jistě oceníte přátelskou atmosféru, kdy se snadno navazují přátelství často i na celý život.

Smysluplnost a respekt

Snažíme se, aby cestování znamenalo poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a napomáhá vidět život v širších souvislostech. Poznávání cizích zemí je v naší představě vždy spojené s tolerancí a ohleduplností a svoboda cestování jde ruku v ruce s respektem k místní kultuře, domorodcům i přírodě.

Navštěvujeme i méně známá a o to autentičtější místa, a nikdy vás nezavedeme do turistických „pastí“, předražených restaurací či nevkusných obchodů se suvenýry. Jedno procento našeho zisku ze zájezdů na Madeiru každoročně věnujeme smysluplným způsobem na ochranu madeirské přírody a unikátních třetihorních lesů.

Kvalita a jedinečnost

Nesnažíme se být nejlevnější cestovní kanceláří na trhu, ale upřednostňujeme kvalitu a jedinečnost. Chceme, aby cestování znamenalo. Poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a také motivuje k ochraně přírody a našeho světa vůbec. Naše ceny jsou srovnatelné s konkurencí, ale vždy odrážejí kvalitu našich služeb.

Jednáme vždy férově, vždy se snažíme vyhovět individuálním požadavkům a najít vyhovující řešení každé situace. Pomáháme dotvářet vaše představy, realizujeme vaše sny a moc nás tato práce baví.

Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě