Reference

Specialisté na Madeiru

Reference

Firemní reference

Chtěli bychom vám touto cestou poděkovat za organizaci naší incentivní cesty do Portugalska (Lisabon a okolí), kterou jsme pořádali pro náš český a slovenský tým. Celá akce byla skvěle zorganizována, nemáme co vytknout. Ocenili jsme rychlé a efektivní jednání ze strany vaší společnosti i Vaše bohaté zkušenosti s předchozím organizováním podobných akcí. Rádi v budoucnu služby společnosti Inspira opět využijeme, můžeme ji směle doporučit dalším klientům.

PHARMDR. ŠÁRKA REITLEROVÁ

GENERAL MANAGER

RENAULT TRUCKS

Ráda bych Vám poděkovala za přípravu a organizaci včetně veškerého zajištění konference pro zaměstnance naší společnosti, která se uskutečnila v Barceloně. S velkým potěšením vám píši, že veškerá příprava i realizace akce proběhla v nejvyšší možné kvalitě. Dostalo se  nám největší možné péče a  všichni účastníci ocenili profesionalitu s jakou byl zájez připraven a realizován. Zájezd dokonale naplnil všechna očekávání . Děkuji a těším se na další spolupráci

ŠÁRKA FRIČOVÁ

HEAD OF HR

ČESKOSLOVENSKÁ OBCHODNÍ BANKA

Společnost INSPIRA uspořádala pro management společnosti Microsoft teambuilding na ostrově Korsika.

Celá akce byla perfektně zorganizován. Velmi oceňuji výběr místa, připravený program, realizaci a organizaci na místě, profesionální přístup průvodců. Teambuilding splnil svůj účel, náš team se ucelil a prožil společně silný zážitek, na který budeme vždy rádi vzpomínat.

Další akce podobného typu plánujeme opět realizvat ve spolupráci se společností Inspira.

MICHAL ČUPA

GENERÁLNÍ ŘEDITEL

MICROSOFT ČR

Dovolte abych Vám touto cestou vyjádřil spokojenost a poděkování za perfektně připravenou a zorganizovanou cestu do USA.

Program celého zájezdu byl naplánován a zorganizován na vysoké profesionální úrovni a zcela naplnil a v mnohém předčil naše očekávání.

Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci.

ING. JIŘÍ VLČEK

GENERÁLNÍ ŘEDITEL

FOODFROST

Dovolte, abych za sebe a své kolegy ještě jednou ze srdce a upřímně poděkoval. Díky všem zúčastněným pracovníkům společnosti Inspira. Inspira se významně podíleli na organizaci a zajištění letní konference společnosti Teva Pharmaceutical CR v Bad Gasteinu.

Jak kolektivní, tak individuální zpětná vazba mých kolegů mi dala za pravdu.  Působili jste a pracovali velmi vstřícně, ochotně a přátelsky. Zároveň také jednali maximálně spolehlivě a profesionálně, což nám pobyt na letní konferenci významně zpříjemnilo a usnadnilo.

Bylo nám potěšením se na Vás spolehnout a spolupracovat s Vámi. Přeji Vám jménem celé společnosti Teva mnoho dalších profesních i osobních úspěchů.

MUDR. ZDENĚK ZAHRADNÍK

GENERÁLNÍ ŘEDITEL

TEVA PHARMACEUTICAL CR

Rád bych vám touto cestou poděkoval za organizaci zájezdu na Island. Program celého zájezdu včetně časového rozvržení byl připraven velmi profesionálně a pečlivě.

Velice hodnotím profesionální i lidský přístup Vašeho průvodce, oceňuji jeho bohaté zkušenosti a znalosti Islandu. Díky za zájezd, který byl pro nás i naše partnery velkým zážitkem.

Budu se těšit na budoucí spolupráci.

PETR SICHROVSKÝ

GENERÁLNÍ ŘEDITEL

XEROX ČR

Velmi rád bych touto cestou poděkoval společnosti INSPIRA za přípravu a realizaci incentivního zájezdu na Borneo.

Na rozdíl od klasických CK, navrhla společnost INSPIRA destinaci a program přesně podle individuálních požadavků skupiny,. To velmi přispělo k celkovému úspěchu akce. V tomto ohledu oceňujeme konzultační činnost a široké cestovatelské znalosti pracovníků INSPIRA. Díky Inspiře  jsme mohli poznat tuto „neturistickou“ destinaci.

Vlastní akce proběhla ve skvělé atmosféře – díky znalostem českého průvodce. Ocenili jsme  zkušenosti z vedení podobných incentivních zájezdů. Důležitá byla  dle mého názoru i kvalitní přípravě na místě. Program zájezdu byl organizován na vysoké profesionální úrovni. Ocenil jsem zejména dokonalou organizaci a zajištění programu a všech výletů. Vynikající byla i snaha operativně vyjít vstříc individuální požadavkům účastníků v průběhu zájezdu.

Celá akce v mnohém překonala naše očekávání a pokud bude příležitost. Určitě se v budoucnu na společnost INSPIRA opět obrátíme.

PAVEL ČRDA

OBCHODNÍ ŘEDITEL

KONICA MINOLTA CZECH

Rád bych se podělil o moje postřehy a dojmy z akce ve francozské Champagne, kterou jste pro Českou pojišťovnu na podzim organizovali.

Chci poděkovat za skvělou organizaci na místě i vynikající asistenci při jakýchkoliv požadavcích či nenadálých situacích. Váš tým nám byl vždy k dispozici, všichni reagovali příjemně a vše perfektně klapalo.

Po diskusích s našimi obchodníky, ať už na místě nebo po návratu jsem kromě běžných pochval či vyjádření spokojenosti několikrát slyšel „…. nejlepší incentivní cesta doposud…“ Třešničkou na dortu byla prezentace fotografií při závěrečné galavečeři.

Musím vám složit poklonu, protože my jako klienti neřešíme množství drobností a detailů, které musíte zvládnout aby zájezd běžel jako na drátkách. A běžel.

Byla to svěla zvládnutá akce bez sebemenšího klopýtnutí, na které si takřka každý našel to svoje. Po téhle zkušenosti, doufám, že se při podobné příležitosti potkáme znovu, protože budu vědět, že nemusím mít žádné obavy o průběh zájezdu.

Váš spokojený klient

ZBYNĚK MULLER

VRCHNÍ ŘEDITEL

ČESKÁ POJIŠŤOVNA

UniCredit Bank uskutečnila Obchodní konferenci v Itálii na které naše banka spolupracovala se společností Inspira. Akci, kterou Inspira zajišťovala  byla koncipována pro 300 osob včetně letecké přepravy.

Vše proběhlo dle našich představ, ba i předčilo naše očekávání. Zejména  díky skvěle odvedené práci kolegů z Inspiry. Spolupráce probíhala bez jakýchkoliv problémů, vše včas a s maximální pečlivostí. Klíčem úspěšně zorganizované akce byla bezpochyby důkladná příprava ze strany Inspiry, která  naslouchala našim potřebám a vždy vše vyřešila k naší maximální spokojenosti.

Při další pracovní příležitosti opět rádi Inspiru oslovíme a těšíme se na opětovnou příjemnou spolupráci.

Za UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

ING. PAVLÍNA RAKOVCOVÁ

IDENTITY COMMUNICATION EVENT MANAGER

Unicredit

Dovolte abych vám ještě jednou poděkoval za organizaci incentivního zájezdu do Normandie pro naše obchodní partnery.

Protože jsme tuto motivační cestu připravovali pro naše klíčové partnery, byl pro nás velmi důležitý sebemenší detail i celkový úspěch celé akce. Rád konstatuji, že společnost INSPIRA opět nezklamala naše očekávání . Při přípravě a plánování programu „na míru“, tak i během vlastního zájezdu odvedla dokonalou práci. Důležité pro nás bylo i to, že jsme se během pobytu necítili jako na klasickém „skupinovém zájezdu“. Vaši průvodci navodili pohodovou a bezprostřední atmosféru.

Obzvláště kvituji vaší operativní jednání a jistou bojovnost při zpátečním letu z Paříže do Prahy. Nastala velice složitá a prekérní situace a bez vaší pomoci bychom se do letadla nedostali.

Pokud bude příležitost, rád se v budoucnu na Vaši společnost opět obrátím.

ING. ZBYNĚK VESELÝ

MÍSTOPŘEDSEDA PŘEDSTAVENSTVA A ŘEDITEL ÚSEKU OBCHODU

POJIŠŤOVNA UNIQUA

Společnost Inspira pro nás v červnu zrealizovala incentivní program na zakázku.

Velmi pozitivně hodnotíme profesionální přístup průvodců jmenovitě Jana Hocka a Petra Hlubučka. Svým osobním a starostlivým přístupem, mnohaletými zkušenostmi v pořádání firemních akcí na Islandu a také znalostmi o dané destinaci. Oba maximálně přispěli k celkovému úspěchu akce.

V tomto dodavateli jsme nalezli spolehlivého partnera pro pořádání originálních incentivních programů pro zaměstnance. Naslouchá našim potřebám a flexibilně reaguje. Slova našich účastníků mluví za vše:  „Chci říci, že Island byl mou nejkrásnější odměnou za 18 let v bance„ . Nebo „Odnášíme si nezapomenutelný zážitek na celý život“.

 

ING. JAROSLAVA RUDOLFOVÁ

MANAŽERKA REGIONÁLNÍ A EVENT. MARKETING

ČESKOSLOVENSKÁ OBCHODNÍ BANKA

Vyjadřujeme za ČSOB velkou spokojenost a poděkování pracovníků společnosti INSPlRA.  Celý tým Inspiry pro nás připravil a zajistil příjemný čtyřdenní pobyt v irském Dublinu. Cesta byla pro naše zaměstnace jedním velkým zážitkem který více než nadšeně přijali. Veškeré nadstandardní požadavky z naší strany byly obratem vyřešeny k naší spokojenosti. Po celou dobu přípravy zájezdu pracovníci INSPIRY byli s námi v kontaktu. Po uskutečnění samotného zájezdu projevili zájem o zpětnou vazbu na poskytnuté služby během akce. Doufáme, že vzájemná spolupráce bude pokračovat i v budoucnu.

ING.LUCIE FREIMANNOVÁ

OBCHODNÍ PODPORA RETAIL

ČESKOSLOVENSKÁ OBCHODNÍ BANKA

Společnost Inspira připravovala a zrealizovala zájezdy pro členy Renault Truck Clubu. Spolupráci se společností Inspira hodnotíme jako velice profesionální a přínosnou pro Renault Truck. Společnost byla nejen dodavatelem samotné cesty na Kapverdské ostrovy a do Benátek, ale hlavně konzultačním partnerem před cestou samotnou, které předcházela komunikace s potenciálními výherci. Inspira pracuje pro klienta s velkým nasazením a v maximální míře plní roli konzultantů na poli motivačních zájezdů. Spolupráci  mohu na základě výše uvedeného jednoznačně doporučit.

ING. RADKA ZUZKOVÁ

MANAŽERKA MARKETINGOVÝCH PROJEKTŮ

RENAULT TRUCKS

Cestovní kancelář INSPIRA s.r.o. pro nás realizovala VIP zákaznický event – plavbu na plachetnicích kolem chorvatského pobřeží. K dispozici jsme měli flotilu 5 lodí, s kterou jsme uskutečnili sérii několika plaveb. Ačkoliv jsme neměli žádné předchozí zkušenosti s řízením lodí, byli jsme nadšeni průběhem a pojetím celé plavby. Kapitáni lodí nám vysvětlili základy řízení plachetnice, následně jsme mohli si sami vyzkoušet řízení, absolvovali jsme závod na moři, měli jsme čas sami na sebe a náležitě jsme si to vše užili.

Veškerá organizace eventu proběhla velmi profesionálně. Ačkoliv šlo o velký počet účastníků i lodí a program byl poměrně komplikovaný, vše probíhalo bez problémů a byla znát pečlivá příprava a komunikace v rámci přípravy. Všichni kapitáni a průvodci byli velmi přátelští a vstřícní a zároveň pracovali s velkou profesionalitou i s důrazem na bezpečnost. Na plavbu budeme ještě dlouho vzpomínat.

PAVEL TROJAN

Marketing a reklama

Auto Kelly a.s.

AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL
Autobenex, s.r.o.
AutoKelly, a.s. 
Automobile Group, a.s
Daimler Chrysler Automotive Bohemia
Delphi Automotive Systéme
Iveco ČR, a.s.
Matador, a.s.
Mercedes, s.r.o.
Škoda auto a.s.

INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE
Abel computers
Anect, a.s.
Alcatel Czech, s.r.o.
Active 24, s.r.o.
Addeco
Auto Cont, a.s.
Avast Software, s.r.o.
CCL, s.r.o.
Cetetherm, s.r.o.
02, s.
ČD Telekomunikace, s.r.o.
Debis IT Services Czech, s.r.o.
Dell Computer, s.r.o.
Eurotel Praha, s.r.o.
Eset, s.r.o.
Hewlett Packard, s.r.o.
Kerio Technologies, s.r.o.
Kyocera Mita Europe BV
LCS International, a.s.
Microsoft, s.r.o.
Seznam.cz, a.s.
Siemens, s.r.o.
Sun Microsystem Czech, s.r.o.
Tech Data Distribution, s.r.o.
T-mobile Czech Republic, a.s.
T-systems, a.s.
Vodafone Czech Republic a.s.

SLUŽBY
CROWN – WSF, s.r.o.
DHL International, s.r.o.
Pražská Energetika, a.s.
Pražská Teplárenská, a.s.
Schneider Electric CZ

FINANČNÍ A POJIŠTOVACÍ SLUŽBY
AIG CZECH REP. pojišťovna, a.s
Alianz pojišťovna, a.s.
Air Bank, a.s.
Credit Suisse Asset Management
Česká pojišťovna, a.s.
Česká spořitelna, a.s.
Československá obchodní banka, a.s.
Českomoravská stavební spořitelna, a.s.
GE Money Bank, a.s.
GE Money Multiservis, a.s.
Home credit, a.s.
Hypoteční banka, a.s.
Komerční banka, a.s.
Moneta money bank, a.s.
Penta Investment, s.r.o.
Raiffeisenbank, a.s.
Santander Consumer Finance, a.s.
UniCredit bank, a.s.
Unicredit Leasing CZ, a.s.
Volkswagen finance services, s.r.o.

FARMACEUTICKÉ FIRMY
AstraZeneca. Czech Rep.
Boiron CZ, s.r.o.
Boots Healthcare Ltd.
Eastern Europe Ltd.
Eli Lilly ČR, s.r.o.
GEHE Pharma Praha, a.s.. 
Green Swan Pharmaceutical CR, a.s.
Hartmann-Rico a.s.
Janssen Cillag Johnson & Johnson
Lundbeck Česká Republika, s.r.o.
NOvartis, s.r.o.
Novo Nordisc, s.r.o.
Organon, s.r.o.
Pfizer, spol s r.o.
Schering, s.r.o.
Slovakofarma, a.s.
Teva Pharmaceuticals, a.s.

KONZULTAČNÍ A PORADENSKÉ FIRMY
Accenture Central Europe B.V.
ACNielsen Czech Republic, s.r.o.
Adecco, s.r.o.
CzechInvest
DCIT, s.r.o.
Deloitte & Touche, s.r.o.
Develor Czech, s.r.o.
Honeywell, s.r.o.
ING Management Services, s.r.o.
KPMG Česká Republika, s.r.o.
Metis Consult, s.r.o.
PricewaterhouseCoopers

MÉDIA, REKLAMA A PR
Aemedia
Agentura pro distribuci a marketing
AMI Communications, a.s.
Arena Konference Services, s.r.o.
Boomerang Promotions
Česká Televize
Dimar, s.r.o.
Euromedia Group
Reuters Czech Republic, s.r.o.

POTRAVINOVÉ ŘETĚZCE
Balírny Douwe Egberts, a.s.
Billa, s.r.o.
Bonduelle, s.r.o.
Danone Čokoládovny, a.s.
Opavia – LU, a.s.
Coca-Cola Beverages ČR, s.r.o.
CraftFood ČR
Unilever ČR, s.r.o.

OBCHOD
Adidas ČR, s.r.o.
Baťa, a.s.
ČEZ, a.s.
Electrolux, s.r.o.
Global Express, a.s.
Gefco ČR, s.r.o.
Husqvarna, s.r.o.
IKEA Česká Republika, s.r.o.
IMI International, s.r.o.
Kika Nábytek, s.r.o.
Lego Trading, s.r.o.
L´Oréal Česká Republika, s.r.o.
LG Electric, s.r.o.
Mary Kay, s.r.o.
OBI
Oriflame Czech Republic, s.r.o.
Procter & Gamble, a.s.
Roche, s.r.o.
Shell, a.s.
Tesco Stores ČR, a.s.

STAVEBNICTVÍ
AKRO Real, a.s.
Egis Praha, s.r.o.
FINEP, s.r.o.
Haki, a.s.
Hilti, s.r.o. 
Moopex a.s.

Tohle by vás mohlo zajímat

Termín

Cena bez letenky

17. 6. – 24. 6. 2024

Last minute cena 22 440 Kč

2. 8. – 9. 8. 2024

23 940 Kč

4. 10. – 11. 10. 2024

23 940 Kč

Zážitková Madeira je kombinací poznávacího a turistického zájezdu. Do velké míry…

Termín

Cena bez letenky

Novou destinaci NA MÍRU, kterou jsme pro rok 2024 připravili je kromě jiného fra…

Termín

Cena bez letenky

17. 5. – 24. 5. 2024

VYPRODÁNO

18. 7. – 25. 7. 2024

VYPRODÁNO

Chystáte se na Madeiru a jste příznivci pěší turistiky? Pak je pro vás zájezd Pě…

Termín

Cena bez letenky

Láká vás dovolená bez cestovky? Máte svou představu jak cestu pojmout, co zažít…