Madeira na míru – cestovatelský balíček se zapůjčením auta (sami řídíte)

Turistika v horských oblastech i poznávání formou autoturistiky

Doporučené období:

Kdykoliv: 8 dní

Délka programu:

2 až 3 klienti: 19 440 Kč / os.

Cena:

4 a více klientů: 18 440 Kč

Cestovatelský balíček s programem vytvořeným na klíč

Mnoho lidí miluje svobodu při cestování, chtějí soukromí a nechtějí se vázat na nikoho jiného.  Netouží vyrazit někam s cestovní kanceláří a často si třeba chtějí užít dovolenou v páru a chtějí být úplně sami a naprosto nezávislí. Zároveň ale chtějí společný čas dokonale užít podle svých představ ale nechtějí ztrácet čas přípravou cesty, zajišťováním rezervací letenek a obstarávání informací, auta a dalších nutných záležitostí. Pokud patříte do této skupiny lidí, máme pro vás osvědčené a originální řešení, které je na Madeiře již třetím rokem velice funkční a spolehlivé.

Osobně nebo po onlinu se s vámi sejdeme.  Nabídnete vám poměrně široké spektrum programů na Madeiře od turistiky do hor či na levády, přes poznávací okruhy až po nejrůznější aktivity počínaje plavbou na moři za velrybami až po nejrůznější sportovní a adrenalinové aktivity. Na základě vašeho očekávání vám připravíme detailní cestovatelský manuál včetně podrobných map a navigace. A také budete mít k dispozici i auto s řidičem. Samozřejmě vám nadstadardně umíme nabídnout i velice exkluzivní ubytování ať už v nejpřepychovějších hotelech nebo v soukromých apartmánech.

Nemusíte ztrácet čas a přitom si svou cestu sami vytvoříte podle svých představ. Zajištění a obstarání veškerých informací, stejně jako telefonická podpora v případě naléhavých situací  bude na nás. Na Madeiře máme svého osvědčeného partnera, který věci s předstihem zajišťuje a v případě naléhavých situací je možné obrátit se v angličtině i přímo na něj.

Součástí balíčku je i zapůjčení auta včetně pojištění, které pro vás bude přistaveno při příletu na letišti.  Auto máte k dispozici po celou dobu (v případě balíčku auta s řidičem jsou dva programové dny bez auta) Auta, která půjčujeme odpovídají požadavkům jízdě na Madeiře. Madeira má dokonce snad až přemíru silnic a silniček a nejhlavnější trasy jsou zároveň pokryty i dálnicemi. Silnice ale šplhají vysoko do hor, často jsou velice úzké a řízení není zcela jednoduché respektive vyžaduje určitého sportovního ducha a rozhodně není pro začátečníka.  Zkušení řidiči nicméně řízení v pohodě a s přehledem zvládnout a jezdí se zde poměrně ohledulplně.

Další detaily uvedených programu „Madeira na míru“ najdete zde: 

Na co se můžete těšit?

Náročnost:

Náročnost závisí jen na vás a na programu, který jste si sami zvolili a my vám jej připravili.

Ubytování

 

Cena zahrnuje

 • Ubytování ve 4* hotelu (s bazénem) a se snídaní.
 • Detailní zpracování “manuálu zájezdu”, t.j. návrh itineráře se všemi podrobnostmi.
 • Osobní nebo online schůzka v rámci přípravy zájezdu.
 • Veškeré potřebné mapy a velmi detailně zpracované  informace (cestovatelský manuál má cca 70 stran).
 • Zajištění veškerých potřebných informací v rámci balíčku.
 • Zapůjčení auta typu střední třídy – např. Renault Megane, Renault Captur a obdobné na 8 dní.
 • Pozn. za větší rodinné auto, mikrobus nebo luxusnější vůz účtujeme odovídající příplatek.

Cena nezahrnuje

 • Letenku (samozřejmě vám zdarma doporučíme konkrétní let s nejnižší cenou či zajistíme)
 • Pojištění storna, které vám na vyžádání zajistíme u pojišťovny ERV (cca 5 % z ceny zájezdu při současném pojištění léčebných výloh)
 • Léčebné výlohy – pojištění včetně pojištění Covid 19 (pozn. u ERV aktuálně platí i v případě, že země je na semaforu Covid uvedena jako “černá”)
 • Testy na Covid 19
 • Aktivity a program nad rámec uvedeného itineráře – zejména další objednané aktivity

28

let na trhu

112

vlastních zájezdů

64

programů Madeira
na míru

1012

realizovaných firemních programů

Doplňující informace

Proč jet s námi?

Vývoj i tradice

Značka Madeiran je produkt CK Inspira, která působí na trhu od roku 1994 a opírá se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře.

Naše reference

Naše reference najdete zde

Nejširší síť partnerů

Máme nejširší síť partnerů a kontaktů na Madeiře (hotely, doprava, restaurace a další služby cestovního ruchu). Umíme vybrat nejen skvělé trasy, ale garantujeme i osvědčené hotely, restaurace i další aktivity a také české průvodce, kteří se specializují na Madeiru, hovoří portugalsky, případně na ostrově trvale žijí.

Profesionalita

Naše programy jsou vždy profesionálně připravené a dobře rozmyšlené do detailu. Maximální velikost skupiny na zájezdech s pěší turistikou, sportovních a seberozvojových zájezdech je 15 osob. Je pro nás důležité, abyste se na zájezdech cítili dobře a cesta na Madeiru se stala nezapomenutelným zážitkem.

20 let zkušeností na Madeiře

Opíráme se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře ve spolupráci s průvodci, kteří tam několik let žili a mají díky tomu i mnoho osobních vazeb a kontaktů. Samozřejmostí je tedy perfektní znalost jazyka a prostředí.

Jistota a spolehlivost

Samozřejmostí je pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku a naše členství a asociaci cestovních kanceláří (ACK ČR)

Originalita

Zájezdy připravuje tým lidí, které jejich práce baví, jsou nejen kolegy, ale i přáteli a stejný vztah mají k Madeiře, pracovní i osobní. Díky tomu dokážeme nabídnout neotřelé originální programy a trasy.

Přátelská atmosféra

Umíme program uzpůsobit požadavkům malé skupiny (počasí, fyzická náročnost, únava apod.) Jistě oceníte přátelskou atmosféru, kdy se snadno navazují přátelství často i na celý život.

Smysluplnost a respekt

Snažíme se, aby cestování znamenalo poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a napomáhá vidět život v širších souvislostech. Poznávání cizích zemí je v naší představě vždy spojené s tolerancí a ohleduplností a svoboda cestování jde ruku v ruce s respektem k místní kultuře, domorodcům i přírodě.

Navštěvujeme i méně známá a o to autentičtější místa, a nikdy vás nezavedeme do turistických „pastí“, předražených restaurací či nevkusných obchodů se suvenýry. Jedno procento našeho zisku ze zájezdů na Madeiru každoročně věnujeme smysluplným způsobem na ochranu madeirské přírody a unikátních třetihorních lesů.

Kvalita a jedinečnost

Nesnažíme se být nejlevnější cestovní kanceláří na trhu, ale upřednostňujeme kvalitu a jedinečnost. Chceme, aby cestování znamenalo. Poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a také motivuje k ochraně přírody a našeho světa vůbec. Naše ceny jsou srovnatelné s konkurencí, ale vždy odrážejí kvalitu našich služeb.

Jednáme vždy férově, vždy se snažíme vyhovět individuálním požadavkům a najít vyhovující řešení každé situace. Pomáháme dotvářet vaše představy, realizujeme vaše sny a moc nás tato práce baví.

Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě