O nás

Specialisté na Madeiru

Kdo jsme

Madeiran je ochranná známka pro naše zájezdy a informace o Madeiře v rámci cestovní kanceláře Inspira.

Portál je určen jak individuálním cestovatelům, kteří hledají informace, inspiraci, případně jednotlivé služby, tak těm, kteří preferují kompletní servis cestovní kanceláře.

Cestují s námi často i významné české i nadnárodní firmy. Umíme připravit originální zájezdy nabízené na tomto webu, ale realizujeme
i zájezdy na míru pro firmy, rodiny či skupinové cesty.

Madeiru známe dokonale. Opíráme se o 20 let zkušeností a realizace zájezdů na Madeiru a mnozí naši průvodci na ostrově po mnoho let žili nebo žijí doposud. Máme asi nejširší síť ověřených partnerů a kontaktů (hotely, doprava, restaurace a další služby cestovního ruchu). Umíme vybrat a doporučit nejen zajímavé trasy včetně méně známých, ale garantujeme i výborné hotely, restaurace i další aktivity. Mnozí naši průvodci několik let na Madeiře žili či stále žijí, mají cit pro lidi a samozřejmostí je perfektní znalost jazyka
a prostředí.

Připravujeme jak klasické zájezdy, tak i speciality, jako jsou například seberozvojové kurzy nebo cyklistické traily . Nabízíme rovněž další sportovní a jiné aktivity, pro které je prostředí na Madeiře jako stvořené.

Snažíme se, aby cestování znamenalo poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a napomáhá vidět život v širších souvislostech. Poznávání cizích zemí je v naší představě vždy spojené s tolerancí a ohleduplností a svoboda cestování jde ruku v ruce s respektem k místní kultuře, domorodcům i přírodě.

Naše ceny jsou srovnatelné s konkurencí, vždy odrážejí kvalitu našich služeb a individuální přístup. Navštěvujeme autentická místa
a nikdy vás nezavedeme do turistických „pastí“, předražených restaurací či nevkusných obchodů se suvenýry. Jedno procento našeho zisku ze zájezdů na Madeiru každoročně věnujeme smysluplným způsobem na ochranu madeirské přírody a unikátních třetihorních lesů.

Jednáme férově, vždy se snažíme splnit individuální požadavky a najít vyhovující řešení každé situace. Pomáháme dotvářet vaše představy, realizujeme vaše sny a tato nás moc práce baví.

Madeiřané – náš tým

Proč jet s námi?

Vývoj i tradice

Značka Madeiran je produkt CK Inspira, která působí na trhu od roku 1994 a opírá se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře.

Naše reference

Naše reference najdete zde

Nejširší síť partnerů

Máme nejširší síť partnerů a kontaktů na Madeiře (hotely, doprava, restaurace a další služby cestovního ruchu). Umíme vybrat nejen skvělé trasy, ale garantujeme i osvědčené hotely, restaurace i další aktivity a také české průvodce, kteří se specializují na Madeiru, hovoří portugalsky, případně na ostrově trvale žijí.

Profesionalita

Naše programy jsou vždy profesionálně připravené a dobře rozmyšlené do detailu. Maximální velikost skupiny na zájezdech s pěší turistikou, sportovních a seberozvojových zájezdech je 15 osob. Je pro nás důležité, abyste se na zájezdech cítili dobře a cesta na Madeiru se stala nezapomenutelným zážitkem.

20 let zkušeností na Madeiře

Opíráme se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře ve spolupráci s průvodci, kteří tam několik let žili a mají díky tomu i mnoho osobních vazeb a kontaktů. Samozřejmostí je tedy perfektní znalost jazyka a prostředí.

Jistota a spolehlivost

Samozřejmostí je pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku a naše členství a asociaci cestovních kanceláří (ACK ČR)

Originalita

Zájezdy připravuje tým lidí, které jejich práce baví, jsou nejen kolegy, ale i přáteli a stejný vztah mají k Madeiře, pracovní i osobní. Díky tomu dokážeme nabídnout neotřelé originální programy a trasy.

Přátelská atmosféra

Umíme program uzpůsobit požadavkům malé skupiny (počasí, fyzická náročnost, únava apod.) Jistě oceníte přátelskou atmosféru, kdy se snadno navazují přátelství často i na celý život.

Smysluplnost a respekt

Snažíme se, aby cestování znamenalo poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a napomáhá vidět život v širších souvislostech. Poznávání cizích zemí je v naší představě vždy spojené s tolerancí a ohleduplností a svoboda cestování jde ruku v ruce s respektem k místní kultuře, domorodcům i přírodě.

Navštěvujeme i méně známá a o to autentičtější místa, a nikdy vás nezavedeme do turistických „pastí“, předražených restaurací či nevkusných obchodů se suvenýry. Jedno procento našeho zisku ze zájezdů na Madeiru každoročně věnujeme smysluplným způsobem na ochranu madeirské přírody a unikátních třetihorních lesů.

Kvalita a jedinečnost

Nesnažíme se být nejlevnější cestovní kanceláří na trhu, ale upřednostňujeme kvalitu a jedinečnost. Chceme, aby cestování znamenalo. Poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a také motivuje k ochraně přírody a našeho světa vůbec. Naše ceny jsou srovnatelné s konkurencí, ale vždy odrážejí kvalitu našich služeb.

Jednáme vždy férově, vždy se snažíme vyhovět individuálním požadavkům a najít vyhovující řešení každé situace. Pomáháme dotvářet vaše představy, realizujeme vaše sny a moc nás tato práce baví.

Pojištění CK

Ikona

Přihláška na zájezd

1 soubor(y) 149.50 KB
Ikona

Přihláška na zájezd

1 soubor(y) 205.55 KB

Kontaktujte nás

E-mail

info@madeiran.cz

Telefon

Preferujeme však komunikaci mailem a garantujeme odpověď nejpozději do 24 hod. Děkujeme

+420 725 185 224

(+420 603 155 884)

Korespondenční adresa

INSPIRA s.r.o.
Hvožďanská 2053/3
148 00 Praha 4 – Chodov

IČ: 61458821
DIČ: CZ61458821

Kontaktujte nás, my se Vám co nejdříve ozveme.

Tohle by vás mohlo zajímat

20. 11. – 28. 11. 2024

VYPRODÁNO

1. 12. – 9. 12. 2024

29 990 Kč

Může mít ostrov duši? Každý, kdo navštíví nejmenší z Kanárských ostrovů El Hierr…

Ponta de Sao Lourenco Madeira

Nasloucháme vašim představá,  respektujeme vaše přání a pomáháme dotvořit vaše p…

31. 5. – 7. 6. 2024

22 940 Kč

Program „Z Východu na západ po svých“ je určený pro aktivní a zkušenější turisty…

Novou destinaci NA MÍRU, kterou jsme pro rok 2024 připravili je kromě jiného fra…