O nás

Specialisté na Madeiru

Kdo jsme

Madeiran je ochranná známka pro naše zájezdy a informace o Madeiře v rámci cestovní kanceláře Inspira.

Portál je určen jak individuálním cestovatelům, kteří hledají informace, inspiraci, případně jednotlivé služby, tak těm, kteří preferují kompletní servis cestovní kanceláře.

Cestují s námi často i významné české i nadnárodní firmy. Umíme připravit originální zájezdy nabízené na tomto webu, ale realizujeme
i zájezdy na míru pro firmy, rodiny či skupinové cesty.

Madeiru známe dokonale. Opíráme se o 20 let zkušeností a realizace zájezdů na Madeiru a mnozí naši průvodci na ostrově po mnoho let žili nebo žijí doposud. Máme asi nejširší síť ověřených partnerů a kontaktů (hotely, doprava, restaurace a další služby cestovního ruchu). Umíme vybrat a doporučit nejen zajímavé trasy včetně méně známých, ale garantujeme i výborné hotely, restaurace i další aktivity. Mnozí naši průvodci několik let na Madeiře žili či stále žijí, mají cit pro lidi a samozřejmostí je perfektní znalost jazyka
a prostředí.

Připravujeme jak klasické zájezdy, tak i speciality, jako jsou například seberozvojové kurzy nebo cyklistické traily . Nabízíme rovněž další sportovní a jiné aktivity, pro které je prostředí na Madeiře jako stvořené.

Snažíme se, aby cestování znamenalo poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a napomáhá vidět život v širších souvislostech. Poznávání cizích zemí je v naší představě vždy spojené s tolerancí a ohleduplností a svoboda cestování jde ruku v ruce s respektem k místní kultuře, domorodcům i přírodě.

Naše ceny jsou srovnatelné s konkurencí, vždy odrážejí kvalitu našich služeb a individuální přístup. Navštěvujeme autentická místa
a nikdy vás nezavedeme do turistických „pastí“, předražených restaurací či nevkusných obchodů se suvenýry. Jedno procento našeho zisku ze zájezdů na Madeiru každoročně věnujeme smysluplným způsobem na ochranu madeirské přírody a unikátních třetihorních lesů.

Jednáme férově, vždy se snažíme splnit individuální požadavky a najít vyhovující řešení každé situace. Pomáháme dotvářet vaše představy, realizujeme vaše sny a tato nás moc práce baví.

Madeiřané – náš tým

Proč jet s námi?

Vývoj i tradice

Značka Madeiran je produkt CK Inspira, která působí na trhu od roku 1994 a opírá se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře.

Naše reference

Naše reference najdete zde

Nejširší síť partnerů

Máme nejširší síť partnerů a kontaktů na Madeiře (hotely, doprava, restaurace a další služby cestovního ruchu). Umíme vybrat nejen skvělé trasy, ale garantujeme i osvědčené hotely, restaurace i další aktivity a také české průvodce, kteří se specializují na Madeiru, hovoří portugalsky, případně na ostrově trvale žijí.

Profesionalita

Naše programy jsou vždy profesionálně připravené a dobře rozmyšlené do detailu. Maximální velikost skupiny na zájezdech s pěší turistikou, sportovních a seberozvojových zájezdech je 15 osob. Je pro nás důležité, abyste se na zájezdech cítili dobře a cesta na Madeiru se stala nezapomenutelným zážitkem.

20 let zkušeností na Madeiře

Opíráme se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře ve spolupráci s průvodci, kteří tam několik let žili a mají díky tomu i mnoho osobních vazeb a kontaktů. Samozřejmostí je tedy perfektní znalost jazyka a prostředí.

Jistota a spolehlivost

Samozřejmostí je pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku a naše členství a asociaci cestovních kanceláří (ACK ČR)

Originalita

Zájezdy připravuje tým lidí, které jejich práce baví, jsou nejen kolegy, ale i přáteli a stejný vztah mají k Madeiře, pracovní i osobní. Díky tomu dokážeme nabídnout neotřelé originální programy a trasy.

Přátelská atmosféra

Umíme program uzpůsobit požadavkům malé skupiny (počasí, fyzická náročnost, únava apod.) Jistě oceníte přátelskou atmosféru, kdy se snadno navazují přátelství často i na celý život.

Smysluplnost a respekt

Snažíme se, aby cestování znamenalo poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a napomáhá vidět život v širších souvislostech. Poznávání cizích zemí je v naší představě vždy spojené s tolerancí a ohleduplností a svoboda cestování jde ruku v ruce s respektem k místní kultuře, domorodcům i přírodě.

Navštěvujeme i méně známá a o to autentičtější místa, a nikdy vás nezavedeme do turistických „pastí“, předražených restaurací či nevkusných obchodů se suvenýry. Jedno procento našeho zisku ze zájezdů na Madeiru každoročně věnujeme smysluplným způsobem na ochranu madeirské přírody a unikátních třetihorních lesů.

Kvalita a jedinečnost

Nesnažíme se být nejlevnější cestovní kanceláří na trhu, ale upřednostňujeme kvalitu a jedinečnost. Chceme, aby cestování znamenalo. Poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a také motivuje k ochraně přírody a našeho světa vůbec. Naše ceny jsou srovnatelné s konkurencí, ale vždy odrážejí kvalitu našich služeb.

Jednáme vždy férově, vždy se snažíme vyhovět individuálním požadavkům a najít vyhovující řešení každé situace. Pomáháme dotvářet vaše představy, realizujeme vaše sny a moc nás tato práce baví.

Pojištění CK

Kontaktujte nás

E-mail

info@madeiran.cz

Telefon

Preferujeme však komunikaci mailem a garantujeme odpověď nejpozději do 24 hod. Děkujeme

+420 725 185 224

(+420 603 155 884)

Korespondenční adresa

INSPIRA s.r.o.
Hvožďanská 2053/3
148 00 Praha 4 – Chodov

IČ: 61458821
DIČ: CZ61458821

Kontaktujte nás, my se Vám co nejdříve ozveme.

Tohle by vás mohlo zajímat

Termín

Cena bez letenky

24. 10. – 31. 10. 2024

24 440 Kč

Zažijte Madeiru trochu jinak – s populárními televizními průvodci, kteří milují…

Termín

Cena bez letenky

Láká vás dovolená bez cestovky? Máte svou představu jak cestu pojmout, co zažít…

Termín

Cena bez letenky

Láká vás dovolená bez cestovky? Máte svou představu jak cestu pojmout, co zažít…

Termín

Cena bez letenky

Novou destinaci NA MÍRU, kterou jsme pro rok 2024 připravili je kromě jiného fra…