ostrov La Palma na míru – cestovatelský balíček, zapůjčené auta (řídíte)

Turistika v horských oblastech i poznávání formou autoturistiky

Termín:

Kdykoliv, jakýkoliv termín

Délka programu:

standardně 8 dní

Cena pro 2 osoby:

22 640 Kč / os.

Cena pro 3 osoby:

21 440 Kč / os.

Cena pro 4 a více osob:

19 990 Kč / os.

Cestovatelský balíček s programem vytvořeným na klíč - SAMI ŘÍDÍTE

Ostrov La Palma , který je součástí Kanárských ostrovů je naší další destinací, kterou pro vás detailně  právě nyní připravujeme na sezónu 2024 v rámci programu NA MÍRU.  Ostrov je sopečného původu a podobně jako Madeira je pokrytý velmi bujnou vegetací. Najdete zde skalnaté útesy, husté porosty kapradí, vavřínové lesy třetihorních pralesů  a také malebnou krajinu s množstvím exotické květeny. Ne nadarmo se ostrovu La Palma přezdívá Zelený ostrov nebo také Krásný ostrov (La Isla Bonita).

Mnohokráte jsme si ověřili, kolik lidí miluje svobodu při cestování a rádi cestují jen se svými nejbližšími, nebo vytváří malé skupinky s přáteli. Není tedy pochyb, že mnoho lidí vůbec neuvažuje, že by cestovali s cestovní kanceláří.  Často si třeba chtějí užít dovolenou v páru a záleží jim na tom, aby byli sami a naprosto nezávislí. Zároveň ale chtějí společný čas dokonale užít podle svých představ ale nechtějí ztrácet čas přípravou cesty, zajišťováním rezervací letenek a obstarávání informací, auta a dalších nutných záležitostí. Pokud patříte do této skupiny lidí, máme pro vás osvědčené a originální řešení, které je na Madeiře již třetím rokem velice funkční a spolehlivé a v roce 2024 otevíráme pro velký úspěch i další destinace.

Osobně nebo po onlinu se s vámi sejdeme.  Nabídneme vám poměrně široké spektrum programů na  ostrově La Palma  (včetně možnosti krátkého trajektu na sousední ostrov Gomera).  Ostrov La Palma má úchvatnou svěže zelenou přírodu a skvělé turistické trasy pro všechny úrovně fyzické kondice. Můžete obdivovat magickou krajinu sopek, barevných skal, stejně jako prudké srázy, dechberoucí výhledy, mlžné pralesy i hluboké soutěsky a rokle, které vedou až k moři. La Palma je podobná Madeiře, ale v jednom má rozhodně prvenství – ostrov ideální k pozorování noční oblohy,  je zde minimální světelný šum a pohled na noční oblouhu se opravdu strhující. Proto je také na nejvyšším vrcholu Roque de los Muchachos (2 426 m.n.m.) hvězdárna s největšími dalekohledy světa.

Mnoho návštěvníků La Palmy míří na ostrov La Palma pro jeho odlehlost a nedotčenost masovým turismem. Takové jsou i pláže, které si uchovávají autentický charakter.  Jedinečná atmosféra spojení černého písku s tyrkysově modrou čistou vodou Atlanského oceánu přitahuje turisty. Nádherné pláže s čistým mořem otevírají úžasný podmořský svět s možností šnorchlování a potápění.

Samozřejmě vám také nabídneme ubytování podle vašeho očekávání.  Můžete využít pohodlné 3* penziony zpravidla s bazénem ale umíme samozřejmě za příplatek nabídnout i pohodlné 4* resorty a hotely. Na základě vašeho očekávání vám připravíme detailní „Cestovatelský manuál“ včetně podrobných map a navigace, s výčtem míst k navštívení, možných aktivit a doporučených restaurací. Vzhledem k velikosti ostrova – je menší, než Madeira, volíme ubytování vždy na jednom místě a to z hlediska vašeho preferovaného programu. Vždy se budeme maximálně snažit naplnit vaše očekávání.

Bohužel na ostrov La Palma není přímé letecké spojení z Prahy. Nejlepší přímé  letecké spojení je z Berlína nebo Mnichova. Pokud si budete přát, zajistíme vám přímé letenky z Mnichova či Berlina včetně možností parkování, nebo návazného vlakového spojení do Prahy.

Součástí balíčku je i zapůjčení auta včetně pojištění, které pro vás bude přistaveno při příletu na letišti.  Auto máte potom k dispozici po celou dobu.

Zkrátka zcela jistě vám umíme nabídnout poznávací, aktivní  nebo čistě relaxační program přesně podle vašeho gusta.  A tou největší výhodou je bezesporu cena. Standardní programy totiž ve svém základu nikdy nepřekročí cenu klasických zájezdů.  Přitom  si ale vždy La Palmu  užijete podle svého očekávání a zažijete přesně to co zažít chcete a také s tím s kým to zažít chcete!

Nemusíte ztrácet čas a přitom si svou cestu sami vytvoříte podle svých představ. Zajištění a obstarání veškerých informací, stejně jako telefonická podpora v případě naléhavých situací  bude na nás. Na La Palmě máme svého osvědčeného partnera, který věci s předstihem zajišťujeme.

Nemusíte se obávat ani neznalosti jazyka.  Váš „Cestovatelský manuál“ je samozřejmě v češtině a bude obsahovat maximum potřebných informací, ale také mapy a navigace.  Vlastní manuál je vytvořen výhradně pro vás jako originál a bude obsahovat cca 50 stran.

 

Na co se můžete těšit?

Náročnost:

Náročnost závisí jen na vás a na programu, který jste si sami zvolili a my vám jej připravili.

Náročnost závisí jen na vás a na programu, který jste si sami zvolili a my vám jej připravili.

Ubytování

 

Cena zahrnuje

  • Ubytování v kvalitních 3* hotelech zpravidla s bazény, neboza příplatek v opravdu luxusním 4* hotelu na standardní evropské úrovni s bazény.
  • Zapůjčení auta typu střední třídy – např. Renault Megane, Renault Captur a obdobné na celou dobu pobytu.
  • Osobní nebo online schůzka v rámci přípravy zájezdu.
  • Detailní zpracování “Cestovatelského manuálu”, t.j. návrh itineráře se všemi podrobnostmi.
  • Veškeré potřebné mapy, navigace a velmi detailně zpracované  informace (cca 50 stran).
  • Zajištění veškerých potřebných informací v rámci balíčku.

Pozn. za větší rodinné auto, mikrobus nebo luxusnější vůz účtujeme odovídající příplatek.

Cena nezahrnuje

  • Letenku (samozřejmě vám zdarma doporučíme konkrétní let s nejnižší cenou či na přání zajistíme).
  • Pojištění storna, které vám na vyžádání zajistíme u pojišťovny ERV.
  • Léčebné výlohy – ceny od 440 Kč/os. a týden u pojišťovny ERV.
  • Aktivity a program nad rámec uvedeného itineráře – zejména další objednané aktivity.

28

let na trhu

112

vlastních zájezdů

64

programů Madeira
na míru

1012

realizovaných firemních programů

Doplňující informace

Proč jet s námi?

Vývoj i tradice

Značka Madeiran je produkt CK Inspira, která působí na trhu od roku 1994 a opírá se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře.

Naše reference

Naše reference najdete zde

Nejširší síť partnerů

Máme nejširší síť partnerů a kontaktů na Madeiře (hotely, doprava, restaurace a další služby cestovního ruchu). Umíme vybrat nejen skvělé trasy, ale garantujeme i osvědčené hotely, restaurace i další aktivity a také české průvodce, kteří se specializují na Madeiru, hovoří portugalsky, případně na ostrově trvale žijí.

Profesionalita

Naše programy jsou vždy profesionálně připravené a dobře rozmyšlené do detailu. Maximální velikost skupiny na zájezdech s pěší turistikou, sportovních a seberozvojových zájezdech je 15 osob. Je pro nás důležité, abyste se na zájezdech cítili dobře a cesta na Madeiru se stala nezapomenutelným zážitkem.

20 let zkušeností na Madeiře

Opíráme se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře ve spolupráci s průvodci, kteří tam několik let žili a mají díky tomu i mnoho osobních vazeb a kontaktů. Samozřejmostí je tedy perfektní znalost jazyka a prostředí.

Jistota a spolehlivost

Samozřejmostí je pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku a naše členství a asociaci cestovních kanceláří (ACK ČR)

Originalita

Zájezdy připravuje tým lidí, které jejich práce baví, jsou nejen kolegy, ale i přáteli a stejný vztah mají k Madeiře, pracovní i osobní. Díky tomu dokážeme nabídnout neotřelé originální programy a trasy.

Přátelská atmosféra

Umíme program uzpůsobit požadavkům malé skupiny (počasí, fyzická náročnost, únava apod.) Jistě oceníte přátelskou atmosféru, kdy se snadno navazují přátelství často i na celý život.

Smysluplnost a respekt

Snažíme se, aby cestování znamenalo poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a napomáhá vidět život v širších souvislostech. Poznávání cizích zemí je v naší představě vždy spojené s tolerancí a ohleduplností a svoboda cestování jde ruku v ruce s respektem k místní kultuře, domorodcům i přírodě.

Navštěvujeme i méně známá a o to autentičtější místa, a nikdy vás nezavedeme do turistických „pastí“, předražených restaurací či nevkusných obchodů se suvenýry. Jedno procento našeho zisku ze zájezdů na Madeiru každoročně věnujeme smysluplným způsobem na ochranu madeirské přírody a unikátních třetihorních lesů.

Kvalita a jedinečnost

Nesnažíme se být nejlevnější cestovní kanceláří na trhu, ale upřednostňujeme kvalitu a jedinečnost. Chceme, aby cestování znamenalo. Poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a také motivuje k ochraně přírody a našeho světa vůbec. Naše ceny jsou srovnatelné s konkurencí, ale vždy odrážejí kvalitu našich služeb.

Jednáme vždy férově, vždy se snažíme vyhovět individuálním požadavkům a najít vyhovující řešení každé situace. Pomáháme dotvářet vaše představy, realizujeme vaše sny a moc nás tato práce baví.

Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě