Ostrov La Palma na míru – cestovatelský balíček s půjčením auta

Turistika v horských oblastech i poznávání formou autoturistiky

Termín:

Kdykoliv, jakýkoliv termín

Délka programu:

standardně 8 dní

Cena pro 2 osoby:

21 640 Kč / os.

Cena pro 3 osoby:

20 440 Kč / os.

Cena pro 4 a více osob:

18 990 Kč / os.

Skrytý klenot Kanárských ostrovů láká cestovatele svým jedinečným spojením přírodních divů a klidných pláží. La Palma, přezdívaná „Isla Bonita“ či „Krásný ostrov,“ je kombinací dramatických sopečných vrcholků, hustých pralesů a azurových vod Atlantiku.

La Palma je malý ráj, dosud ukrytý před masovým turismem, který vás okouzlí svým autentickým šarmem a bohatstvím kulturního dědictví. Pro milovníky přírody nabízí ostrov mnoho turistických stezek, odkrývajících krásu horských hřebenů a malebných kaňonů. La Palma se pyšní titulem UNESCO Biosférické rezervace.

Přestože ostrov nabízí klidné útočiště pro odpočinek a relaxaci, nechybí zde ani široká nabídka aktivit pro dobrodružné duše. Večery můžete trávit pozorováním hvězd na nebi bez světelného znečištění nebo navštívit tradiční festivaly. Nechte se unést tímto jedinečným ostrovem, který překvapuje na každém každým kroku.

Vzhledem k velikosti ostrova doporučujeme ubytování po celou dobu na jednom místě. V základní ceně balíčku jsou 3* penziony zpravidla s bazénem, za příplatek nabízíme resorty a hotely vyšší kategorie.

Součástí balíčku La Palma na míru je zapůjčení auta na celou dobu pobytu včetně pojištění. Auto si vyzvednete a vrátíte na letišti.

Co vám v rámci dovolené na míru připravíme:

 • Online schůzku, kde si projdeme všechna vaše přání.
 • Společně vytvoříme detailní plán cesty.
 • Vypracujeme personalizovaný itinerář a podrobný „Cestovatelský manuál“.
 • Zajistíme veškeré služby jako je ubytování, letenky, rezervace auta a další dopravy, mapy, navigace, případně i zajištění místního průvodce.
 • Nabídneme zajímavé aktivity jako je surfování, šnorchlování, potápění či pozorování velryb a delfínů.
 • Poskytneme telefonickou podporu v případě změn nebo komplikací.

Na co se můžete těšit?

Ostrov divoké přírody, bujné vegetace a skvělého vína

Magická krajina sopek

Vulkanický kráter Caldera de Taburiente pokrytý borovicovými lesy

Možnost volby náročnosti programu dle vlastního uvážení

Ideální místo bez světelného šumu - pozorování hvězd

Koupání v moři a v bazénech Piscinas de Fajana

Náročnost:

Náročnost závisí jen na vás a na programu, který si zvolíte.

Ubytování

 

Cena zahrnuje

 • Ubytování v 3* hotelech zpravidla s bazény, nebo za příplatek v 4* hotelu s bazény
 • Zapůjčení auta střední kategorie – např. Renault Megane, Renault Captur apod. na celou dobu pobytu
 • Osobní nebo online schůzka za účelem přípravy programu
 • Detailní zpracování “Cestovatelského manuálu”, vytvoření itineráře se všemi podrobnostmi
 • Zajištění veškerých potřebných informací v rámci balíčku
 • Pojištění CK pro případ úpadku

Cena nezahrnuje

 • Letenku (doporučíme konkrétní let s nejnižší cenou a na přání zajistíme)
 • Pojištění storna (na vyžádání zajistíme u pojišťovny ERV)
 • Pojištění léčebných výloh (na vyžádání zajistíme u pojišťovny ERV)
 • Obedy a večeře
 • Aktivity a program nad rámec uvedeného itineráře

28

let na trhu

112

vlastních zájezdů

64

programů Madeira
na míru

1012

realizovaných firemních programů

Doplňující informace

Proč jet s námi?

Vývoj i tradice

Značka Madeiran je produkt CK Inspira, která působí na trhu od roku 1994 a opírá se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře.

Naše reference

Naše reference najdete zde

Nejširší síť partnerů

Máme nejširší síť partnerů a kontaktů na Madeiře (hotely, doprava, restaurace a další služby cestovního ruchu). Umíme vybrat nejen skvělé trasy, ale garantujeme i osvědčené hotely, restaurace i další aktivity a také české průvodce, kteří se specializují na Madeiru, hovoří portugalsky, případně na ostrově trvale žijí.

Profesionalita

Naše programy jsou vždy profesionálně připravené a dobře rozmyšlené do detailu. Maximální velikost skupiny na zájezdech s pěší turistikou, sportovních a seberozvojových zájezdech je 15 osob. Je pro nás důležité, abyste se na zájezdech cítili dobře a cesta na Madeiru se stala nezapomenutelným zážitkem.

20 let zkušeností na Madeiře

Opíráme se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře ve spolupráci s průvodci, kteří tam několik let žili a mají díky tomu i mnoho osobních vazeb a kontaktů. Samozřejmostí je tedy perfektní znalost jazyka a prostředí.

Jistota a spolehlivost

Samozřejmostí je pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku a naše členství a asociaci cestovních kanceláří (ACK ČR)

Originalita

Zájezdy připravuje tým lidí, které jejich práce baví, jsou nejen kolegy, ale i přáteli a stejný vztah mají k Madeiře, pracovní i osobní. Díky tomu dokážeme nabídnout neotřelé originální programy a trasy.

Přátelská atmosféra

Umíme program uzpůsobit požadavkům malé skupiny (počasí, fyzická náročnost, únava apod.) Jistě oceníte přátelskou atmosféru, kdy se snadno navazují přátelství často i na celý život.

Smysluplnost a respekt

Snažíme se, aby cestování znamenalo poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a napomáhá vidět život v širších souvislostech. Poznávání cizích zemí je v naší představě vždy spojené s tolerancí a ohleduplností a svoboda cestování jde ruku v ruce s respektem k místní kultuře, domorodcům i přírodě.

Navštěvujeme i méně známá a o to autentičtější místa, a nikdy vás nezavedeme do turistických „pastí“, předražených restaurací či nevkusných obchodů se suvenýry. Jedno procento našeho zisku ze zájezdů na Madeiru každoročně věnujeme smysluplným způsobem na ochranu madeirské přírody a unikátních třetihorních lesů.

Kvalita a jedinečnost

Nesnažíme se být nejlevnější cestovní kanceláří na trhu, ale upřednostňujeme kvalitu a jedinečnost. Chceme, aby cestování znamenalo. Poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a také motivuje k ochraně přírody a našeho světa vůbec. Naše ceny jsou srovnatelné s konkurencí, ale vždy odrážejí kvalitu našich služeb.

Jednáme vždy férově, vždy se snažíme vyhovět individuálním požadavkům a najít vyhovující řešení každé situace. Pomáháme dotvářet vaše představy, realizujeme vaše sny a moc nás tato práce baví.

Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě