ZIMA na míru pro rodiny, skupiny i firmy

Sjezdovky i běžky, kvalitní ubytování včetně wellness, skvělá lyžařská střediska, program nejen o lyžování (třeba sněžnice, psí spřeženíl) přijatelné ceny. Více než dvacet let připravujeme i teambuildingy. Vše podle vašeho gusta.

Termín:

Již přijímáme objednávky na zimu 2025 !

Délka programu:

Cena pro 2 osoby:

Zimu pro 2 osoby nabízíme jen našim klientů, kteří s námi již cestovali.

Cena pro 3 osoby:

Zimu pro 3 osoby nabízíme jen našim klientů, kteří s námi již cestovali.

Cena pro 4 a více osob:

Cenu stanovujeme až na základě konkrétních požadavků.

ZIMNÍ BALÍČEK NA MÍRU s programem vytvořeným na klíč:

Každoročně nastává už na začátku října nejpříhodnější čas postarat se o  skvělou zimní dovolenou. Termíny se začínají rychle plnit ať už  v době jarních prázdnin, nebo v v čase od konce ledna a v únoru, kdy jsou v Alpách nejlepší lyžařské podmínky. 

Když se nám včas ozvete, dokážeme vám připravit ZIMNÍ PROGRAMY NA MÍRU a to často dokonce za ceny nižší, než když se pokusíte připravit si program sami.  Připravíme vám  pro rodinu, skupinu přítel, nebo firemní skupiny takový zimní program přesně podle vašeho gusta a vůbec nemusí být jen o lyžování.  Tembuildingové programy připravujeme více než 20 let. 

Můžete s námi vyrazit na skvělou lyžovačku  dovolenou do Rakouska nebo Itálie s celou rodinou. Navrhneme vám nejvhodnější střediska pro rodiny s dětmi, kde si děti užijí tolik zábavy, že si ani nevšimnou, že že najednou lyžují o mnoho lépe, než dříve. A odpoledne, až skončíte s lyžováním, může vás ještě očekávat wellness a saunový svět.

Můžete se s námi vydat na neúžasnější vyhlášené alpské sjezdovky, kde se jezdí světové poháry.

Na objednávku vám připravíme i zimní cestu do Skandinávie, kde můžete putovat na běžkách od jedné chaty k druhé, vydat se na zimní plavbu lodí,  nebo třeba pozorovat polární záři a vyzkoušet jízdu na sněžném skútru.

Připravujeme nejen lyžařské programy. S námi si zimu užijí i lidé, kteří vůbec nelyžují, ale rádi si Alpy užijí jiným způsobem. Třeba výlet na sněžnicích zvládne opravdu každý. Vyzkoušeli jste někdy třeba putování se psím spřežením, nebo jste někdy vyzkoušeli řídit sněžný skútr …? To vše a ještě mnohem více je s námi možné…

 

A jak  tedy funguje ZIMA NA MÍRU?

 • Kontaktujete nás (nejlépe mailem a my se vám ozveme nazpět nejpozději třetího pracovního dne).
 • Pokud již budeme předem vědět vaší představu zimní dovolené či teambuildingu, domluvíme se na konkrétním lyžařském středisku, kvalitě ubytování (např.  4* hotel s wellness na sjezdovce – což je samozřejmě nejdražší), požadavku stravování (zpravidla snídaně nebo polopenze),  požadavku dopravy – pokud nepřijedete vlastními auty, což je nejčastější, počtu účastníků.  Nyní vám již můžeme vám nabídnout orientační cenu (+- max. 10% – zpravidla však přesněji), požadavek zařídit skipasy, požadavek zda budete požadovat průvodce, instruktora lyžování, nebo si na místě vše již vybavíte sami a průvodce nepotřebujete.
 • Případně zcela jiné požadavky jako například  – firemní incentivu do Skandinávie s cílem vidět polární záři a projet se na psím spřežení….
 • Dříve, než vám pošleme velice detailní nabídku podle vašeho očekávání,  vás požádáme o zálohu ve výši 500 Kč / os. Zálohu vám v plné výši odečtete od ceny zájezdu. Při férovém požadavku tedy nic nerizkujete. Pokud vám nebudeme schopni nabídku splnit (např. vyprodané kapacity), zálohu okamžitě vracíme. Garantujeme vrácení zálohy a odmítnutí požadavku, když zjistíme že není z nějakého důvodu možné zrealizovat. Zálohu v takovém případě vracíme nejpozději do týdne (reálně však i rychleji), ale věříme, že tohle nenastane.
 • Každoročně dostáváme velké množství požadavků, ale často se stává , že i při naplnění veškerých požadavků, velké množství klientů nakonec naše služby nevyužije, ačkoliv jsme  vynaložili velkou práci, aby se jim zájezd maximálně líbil.  Dále vás do týdne dnů od předání  kompletní nabídky (tedy včetně rezervace hotelu)  požádáme o zálohu, kterou vyžaduje hotel. (Obvykle cca 30% ceny).   Uvedený způsob vám dává jistotu, že se budeme vašim požadavkům opravdu profesionálně, rychle a s maximální péčí věnovat.  Většinou jsme již při prvním rozhovoru posoudit, zda budeme schopni váš požadavek naplnit.  Dobře známe situaci v cestovním ruchu a jsme zvyklí jednat rychle a efektivně. Ve chvíli, kdy od vás dostaneme uvedenou minimální zálohu, začneme pracovat na zajištění veškerých vašich požadavků a nešetříme námahou a zpravidla, pokud tedy máme dostatek času do realizace, tak vaše požadavky naplníme. Díky našim partnerům se kterými spolupracujeme jsme schopni nabízet opravdu kvalitní služby za odpovídající ceny.  
 • S obdobnými programy „na míru“ máme opravdu vynikající zkušenosti a pokud jste například našimi klienty v rámci „Madeiry na míru“, víte, že se na nás můžete opravdu spolehnout i s ohledem na kvalitní služby. Obdobně v případě firemních programů.
 • Máme opravdu velice dobré reference a to jak od individuálních klientů, tak od firemních zákazníků. Na vyžádání klientů i firem poskytneme zcela konkrétní reference spokojených klientů s velmi  pobdobným programem, jako je ten váš.  S těmito klienty vás můžeme propojit abyste si naše reference ověřili. 

 

 

 

 

Na co se můžete těšit?

Opravdu kvalitní ubytování, možno včetně polopenze za příznivé ceny

V mnoha penzionech a hotelech k dispozici wellness, případně aspoň sauna

Při včasné objednávce je možné i ubytování přímo na sjezdovce

Nabídky dalších programů mimo sjezdové lyžování (běžky, skialpy, psí spřežení, sáňkování i poznávací program)

V případě poptávky umíme zajistit i české lyžařské instruktory

Pro větší skupiny zajišťujeme i celé chaty (nutno s předstihem)

Náročnost:

Náročnost závisí jen na vás a na programu, který jste si sami zvolili a my vám jej připravili.

Ubytování

 

Cena zahrnuje

 • Ubytování zpravidla v kvalitních 4* hotelech (obvykle s wellness) nebo v soukromých apartmánech.
 • Zajištění stravování  (bez stravování, snídaně, polopenze, plná penze).
 • Osobní nebo online schůzka v rámci přípravy zájezdu, (nabídka možností destinace, konkrétního střediska a dalších služeb na vyžádání).
 • Zajištění dopravy  – pokud klient nejede vlastním autem. (Autobus, případně vlak a transfer, v případě Skandinávie letenky).
 • Zajištění požadovaných služeb (stále častěji zajišťujeme na vyžádání veškeré lyžařské vybavení na místě – sjezdovky, běžky, skialpinistické vybavení, snowboardové vybavení, sněžnice, případně jízda na psím spřežení, sněžné skútry a pod.).
 • Sportovní instruktoři a průvodci   (na vyžádání zejména v případě firemních skupin k dispozici sportovní instruktoři s možností výuky lyžování, případně český průvodce).
 • Skipassy a mapové podklady.
 • Zajištění a předání veškerých informací a služeb v rámci balíčku – podrobné zpracování celé zakázky včetně komunikace s klientem telefonicky v případě potřeby, případně doobjednání služeb ad hoc. dle vývoje počasí, nálady klienta a pod.

Cena nezahrnuje

 • Radost z blízkosti lidí, které máte moc rádi…
 • Lyžování jaké jste doposud nezažili…
 • Týden, kdy zapomenete na všechny trable světa…
 • Čas na to být jen  se svou láskou a užít si to …
 • Večery v sauně, při partii šachu, nebo u skvělého vína…
 • Neskutečná kuchyně, vynikající relax…
 • Rozhovor na který jste už dlouho neměli čas…
 • Dovolená jakou jste ještě nezažili a že jste toho už zažili…
 • Prázdniny s dětmi ještě lepší, než jste si mysleli…

28

let na trhu

112

vlastních zájezdů

64

programů Madeira
na míru

1012

realizovaných firemních programů

Doplňující informace

Proč jet s námi?

Vývoj i tradice

Značka Madeiran je produkt CK Inspira, která působí na trhu od roku 1994 a opírá se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře.

Naše reference

Naše reference najdete zde

Nejširší síť partnerů

Máme nejširší síť partnerů a kontaktů na Madeiře (hotely, doprava, restaurace a další služby cestovního ruchu). Umíme vybrat nejen skvělé trasy, ale garantujeme i osvědčené hotely, restaurace i další aktivity a také české průvodce, kteří se specializují na Madeiru, hovoří portugalsky, případně na ostrově trvale žijí.

Profesionalita

Naše programy jsou vždy profesionálně připravené a dobře rozmyšlené do detailu. Maximální velikost skupiny na zájezdech s pěší turistikou, sportovních a seberozvojových zájezdech je 15 osob. Je pro nás důležité, abyste se na zájezdech cítili dobře a cesta na Madeiru se stala nezapomenutelným zážitkem.

20 let zkušeností na Madeiře

Opíráme se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře ve spolupráci s průvodci, kteří tam několik let žili a mají díky tomu i mnoho osobních vazeb a kontaktů. Samozřejmostí je tedy perfektní znalost jazyka a prostředí.

Jistota a spolehlivost

Samozřejmostí je pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku a naše členství a asociaci cestovních kanceláří (ACK ČR)

Originalita

Zájezdy připravuje tým lidí, které jejich práce baví, jsou nejen kolegy, ale i přáteli a stejný vztah mají k Madeiře, pracovní i osobní. Díky tomu dokážeme nabídnout neotřelé originální programy a trasy.

Přátelská atmosféra

Umíme program uzpůsobit požadavkům malé skupiny (počasí, fyzická náročnost, únava apod.) Jistě oceníte přátelskou atmosféru, kdy se snadno navazují přátelství často i na celý život.

Smysluplnost a respekt

Snažíme se, aby cestování znamenalo poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a napomáhá vidět život v širších souvislostech. Poznávání cizích zemí je v naší představě vždy spojené s tolerancí a ohleduplností a svoboda cestování jde ruku v ruce s respektem k místní kultuře, domorodcům i přírodě.

Navštěvujeme i méně známá a o to autentičtější místa, a nikdy vás nezavedeme do turistických „pastí“, předražených restaurací či nevkusných obchodů se suvenýry. Jedno procento našeho zisku ze zájezdů na Madeiru každoročně věnujeme smysluplným způsobem na ochranu madeirské přírody a unikátních třetihorních lesů.

Kvalita a jedinečnost

Nesnažíme se být nejlevnější cestovní kanceláří na trhu, ale upřednostňujeme kvalitu a jedinečnost. Chceme, aby cestování znamenalo. Poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a také motivuje k ochraně přírody a našeho světa vůbec. Naše ceny jsou srovnatelné s konkurencí, ale vždy odrážejí kvalitu našich služeb.

Jednáme vždy férově, vždy se snažíme vyhovět individuálním požadavkům a najít vyhovující řešení každé situace. Pomáháme dotvářet vaše představy, realizujeme vaše sny a moc nás tato práce baví.

Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě