Provence na míru – cestovatelský balíček s půjčením auta

Turistika v horských oblastech i poznávání formou autoturistiky

Termín:

Kdykoliv, jakýkoliv termín

Délka programu:

standardně 8 dní

Cena pro 2 osoby:

od 20 000 Kč / os.

Cena pro 3 osoby:

od 17 000 Kč / os.

Cena pro 4 a více osob:

od 14 000 Kč / os.

Cestovatelský balíček s programem vytvořeným na klíč - SAMI ŘÍDÍTE

Novou destinaci NA MÍRU, kterou jsme pro rok 2024 připravili je kromě jiného francouzská Provence.  Samozřejmě charakter Provence je jiný, než Madeiry a odlišné bude tedy i putování po kraji slunce a vůně levandule.  Programy na míru  ale i v Provence připravujeme obdobně jako v jiných destinacích, které nabízíme.

Osobně nebo po onlinu se s vámi sejdeme.  Nabídneme vám poměrně široké spektrum možností co všechno můžete v Provence zažít. Provence nabízí krásnou přírodu a malebné vesnice, které lze nejlépe objevit pěšky. Kouzlo Provence ale také můžete objevovat i na kole díky malebným silničkám mezi vinicemi a poli levandule. A samozřejmě  největší flexibilitu  nabízí cestování autem. Umíme vám samozřejmě i připravit program, který kombinuje všechny uvedené možnosti. Přepokládáme, že největší zájem bude o poznávací program autem doplněný o krátké výlety nebo delší pěší túry. Nepomineme ani možnost raftování v kaňonu Verdonu nebo možnost splutí některé řeky na kánoi či kajaku.Do svého programu můžete podle svého přání a očekávání zařadit i poznávací aktivity jako je například poznávání malebných městeček jako je Aix-en-Provence, Arles. Objevování historie , galerií i památek jako je například historický Avignon či Pont du Gard – Starověký římský akvadukt, který je také zapsán na seznamu UNESCO.  A pokud milujete víno, jistě si objednáte i návštěvu některého  proslulého vinařství  s možností degustace vín a možná si od nás necháte doporučit a zerezervovat oběd v některé vyhlášené restauraci. 

Z hlediska příjezdu nabízíme zajištění přímých letenek (Praha – Marseille) a zajistíme vám zapůjčení auta na celou dobu pobytu včetně pojištění, které pro vás bude přistaveno při příletu na letišti.  Pokud pojedete vlastním autem, doporučíme vám i trasu s ohledem na to, co chcete zažít cestou. A pokud budete chtít poznávat Provence na kole, jsou dvě možnosti. Buď si přivezete svoje vlastní kolo, nebo tou jednodušší variantou je možnost zapůjčení kola v místníc h půjčovnách na konkrétní dny.  Kolo také můžete vrátit na jiném místě, než jste si zapůjčili a v takovém případě vám samozřejmě navrhnete i způsob, jak se dostanete nazpět k místu, kde máte auto.

Jako ubytování vám můžeme nabídnou:  apartmány v soukromí,  3* penziony, komfortní  4* hotely, nebo dokonce  venkovské domy či vily pro celou rodinu. Velká část ubytování je včetně bazénů. Pro nejnáročnější klienty, potom nabízíme i nejluxusnější 5* hotely s exkluzivními službami.  Často jsou těmito hotely zámečky a tomu odpovídá i cena.

Budeme mít snahu nabídnout vždy ubytování na dvou místech, abyste nemuseli  každý den příliš přejíždět autem. Ze zkušenosti však víme, že od jara je již nejlepší ubytování vybukované, nebo když už vybereme opravdu hezké ubytování, vyžadují majitelé  týdenní turnusy. Vždy se ale budeme snažit maximálně naplnit vaše očekávání.

Zkrátka zcela jistě vám umíme nabídnout poznávací či aktivní program přesně podle vašeho gusta.  A tou největší výhodou je bezesporu cena. Standardní programy totiž ve svém základu nikdy nepřekročí cenu klasických zájezdů.  Přitom  si ale vždy Provence užijete podle svého očekávání a zažijete přesně to co zažít chcete a také s tím s kým to zažít chcete!

Nemusíte ztrácet čas a přitom si svou cestu sami vytvoříte podle svých představ. Zajištění a obstarání veškerých informací, stejně jako telefonická podpora v případě naléhavých situací  bude na nás. V Provence máme svého osvědčeného partnera, který věci s předstihem zajišťuje.

Nemusíte se obávat ani neznalosti jazyka.  Váš „Cestovatelský manuál“ je samozřejmě v češtině a bude obsahovat maximum potřebných informací, ale také mapy a navigace.  Vlastní manuál je vytvořen výhradně pro vás jako originál a bude obsahovat cca 50 stran.

 

Na co se můžete těšit?

Degustace vína ve vinných sklípcích, skvělá francouzská kuchyně

Sluncem zalitý kraj a levandulová pole

Romantický francouzský venkov a malebné vesničky

Akvadukt Pont du Gard, Avignon a úchvatné římské památky

Malebná příroda s hustými lesy, kaňony a nádherné Azurové pobřeží

Precizně připravené pěší túry nádhernou přírodou

Náročnost:

Náročnost závisí jen na vás a na programu, který jste si sami zvolili a my vám jej připravili.

Náročnost závisí jen na vás a na programu, který jste si sami zvolili a my vám jej připravili.

Ubytování

 

Cena zahrnuje

  • Ubytování v kvalitních 3* hotelech zpravidla s bazény, nebo za příplatek  v opravdu luxusním 4* hotelu na standardní evropské úrovni s bazény.
  • Zapůjčení auta typu střední třídy – např. Renault Megane, Renault Captur a obdobné na celou dobu pobytu.
  • Osobní nebo online schůzka v rámci přípravy zájezdu.
  • Detailní zpracování “Cestovatelského manuálu”, t.j. návrh itineráře se všemi podrobnostmi.
  • Veškeré potřebné mapy, navigace a velmi detailně zpracované  informace (cca 50 stran).
  • Zajištění veškerých potřebných informací v rámci balíčku.

Pozn. za větší rodinné auto, mikrobus nebo luxusnější vůz účtujeme odovídající příplatek.

Cena nezahrnuje

  • Letenku (samozřejmě vám zdarma doporučíme konkrétní let s nejnižší cenou či na přání zajistíme).
  • Pojištění storna, které vám na vyžádání zajistíme u pojišťovny ERV.
  • Léčebné výlohy – ceny od 440 Kč/os. a týden u pojišťovny ERV.
  • Aktivity a program nad rámec uvedeného itineráře – zejména další objednané aktivity.

28

let na trhu

112

vlastních zájezdů

64

programů Madeira
na míru

1012

realizovaných firemních programů

Doplňující informace

Poznámka ohledně ubytování a ceny:

Ceny balíčků do Provence se výrazně liší s ohledem na zvolenou kvalitu ubytování, místo, termín a včastnost přihlášky. Ubytování je v případě Provence zpravidla zajištěné v soukromých apartmánech kde máte k dispozici i kuchyň a velmi často i bazén. Nejvyšší ceny jsou v době letních prázdnin, zejména potom v srpnu, kdy se vydávají na dovolenou i Francouzi, kteří jsou zvyklí trávit dovolenou ve Francii. Na druhou stranu na jařa a na podzim je i velmi kvalitní ubytování za výrazně nižší ceny a přitom počasí je na cestování ideální.

 
 
 
 
 

Kdy vyrazit do Provence ?

Pokud jste omezeni prázdninami ve škole, potom nemáte na výběr. Letní měsíce jsou ale nejteplejší, někdy až horké. Nabízí se jaro a podzim, kdy je chladnější a pro mnohé mnohem příjemnější. Velmi dobré počasí můžete v Provence očekávat od začátku dubna až do konce října.  Na jaře a na podzim je počasí z hlediska cestování nejpříznivější, turistů v tuto dobu také ubude, ale kvalita služeb neklesá, klesají v tu dobu jen ceny. Určitě se ale do Provence nevydávejte v prosinci a lednu, kdy už je hodně chladno a navíc je v této době nejvíce srážek.

 
 
 

Proč jet s námi?

Vývoj i tradice

Značka Madeiran je produkt CK Inspira, která působí na trhu od roku 1994 a opírá se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře.

Naše reference

Naše reference najdete zde

Nejširší síť partnerů

Máme nejširší síť partnerů a kontaktů na Madeiře (hotely, doprava, restaurace a další služby cestovního ruchu). Umíme vybrat nejen skvělé trasy, ale garantujeme i osvědčené hotely, restaurace i další aktivity a také české průvodce, kteří se specializují na Madeiru, hovoří portugalsky, případně na ostrově trvale žijí.

Profesionalita

Naše programy jsou vždy profesionálně připravené a dobře rozmyšlené do detailu. Maximální velikost skupiny na zájezdech s pěší turistikou, sportovních a seberozvojových zájezdech je 15 osob. Je pro nás důležité, abyste se na zájezdech cítili dobře a cesta na Madeiru se stala nezapomenutelným zážitkem.

20 let zkušeností na Madeiře

Opíráme se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře ve spolupráci s průvodci, kteří tam několik let žili a mají díky tomu i mnoho osobních vazeb a kontaktů. Samozřejmostí je tedy perfektní znalost jazyka a prostředí.

Jistota a spolehlivost

Samozřejmostí je pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku a naše členství a asociaci cestovních kanceláří (ACK ČR)

Originalita

Zájezdy připravuje tým lidí, které jejich práce baví, jsou nejen kolegy, ale i přáteli a stejný vztah mají k Madeiře, pracovní i osobní. Díky tomu dokážeme nabídnout neotřelé originální programy a trasy.

Přátelská atmosféra

Umíme program uzpůsobit požadavkům malé skupiny (počasí, fyzická náročnost, únava apod.) Jistě oceníte přátelskou atmosféru, kdy se snadno navazují přátelství často i na celý život.

Smysluplnost a respekt

Snažíme se, aby cestování znamenalo poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a napomáhá vidět život v širších souvislostech. Poznávání cizích zemí je v naší představě vždy spojené s tolerancí a ohleduplností a svoboda cestování jde ruku v ruce s respektem k místní kultuře, domorodcům i přírodě.

Navštěvujeme i méně známá a o to autentičtější místa, a nikdy vás nezavedeme do turistických „pastí“, předražených restaurací či nevkusných obchodů se suvenýry. Jedno procento našeho zisku ze zájezdů na Madeiru každoročně věnujeme smysluplným způsobem na ochranu madeirské přírody a unikátních třetihorních lesů.

Kvalita a jedinečnost

Nesnažíme se být nejlevnější cestovní kanceláří na trhu, ale upřednostňujeme kvalitu a jedinečnost. Chceme, aby cestování znamenalo. Poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a také motivuje k ochraně přírody a našeho světa vůbec. Naše ceny jsou srovnatelné s konkurencí, ale vždy odrážejí kvalitu našich služeb.

Jednáme vždy férově, vždy se snažíme vyhovět individuálním požadavkům a najít vyhovující řešení každé situace. Pomáháme dotvářet vaše představy, realizujeme vaše sny a moc nás tato práce baví.

Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě