Ukázkový firemní zájezd na míru

Umíme motivovat a inspirovat vaše lidi, každý si v programu najde své

Termín
1. 1. – 31. 12. 2021
Cena
od 28 000 Kč

termín a cena dle požadavků

Na co se můžete těšit?

Květinové slavnosti

Typické hospůdky a bary, které znají jen místní

Nádherné přírodní scenérie i úchvatné vyhlídky

Botanická zahrada i sjezd na slavných proutěných saních

Plavání s delfíny na otevřeném moři i surfování na vlnách

Gastronomické zážitky a speciality regionální kuchyně včetně degustace vín

Itinerář zájezdu

1. den

Přímý let z Prahy (odlet z Prahy ve 12:20 hod., přílet do Funchalu v 15:50 hod.).

Transfer do hotelu, welcome drink, ubytování, procházka podél mořského pobřeží.

Úvodní stylová gurmánská večeře s nabídkou madeirské kuchyně a madeirského vína.

 

2. den

Autobusem po nejznámějších místech západní části ostrova. Ráno odjezd na jeden z nejvyšších útesů na světě Cabo Girao (580 m n. m.) a jeho úchvatnou prosklenou vyhlídku.

Následně cesta na vyhlídkové sedlo Encumeada. Pokračování po nádherné silnici s panoramatickými výhledy směrem na náhorní plošinu Paúl da Serra, připomínající skotskou krajinu. Sjezd do magického místo Fanal s nejstaršími vavříny na ostrově (součástí třetihorního pralesa chráněným UNESCO).

Porto Moniz: koupání ve zdejších unikátních lávových bazéncích, které magazín National Geographic označil jako jedno z nejlepších přírodních koupališť na světě.

Oběd v místní restauraci. Cesta zpět přes divoké severní pobřeží, vesničku São Vicente, zastávka u vodopádu Véu da Noiva. Zastávka na vyhlášený alkoholický drink „poncha“ tvořený směsí místní pálenky z cukrové třtiny, medu a ovocné šťávy v osvědčeném baru v v Serra da Água. V odpoledních hodinách návrat zpět na hotel.

3. den

Nejhezčí madeirský pobřežní trek po útesech s neustále se měnící krajinou. Část trasy vede po levádě (místní speciální zavlažovací systém, který nemá ve světě obdoby) a část po útesech s neopakovatelnými výhledy (10 km, cca 3 hod., obtížnost nízká až střední). Kombinace divoké přírody i kulturní krajiny zemědělských vesniček.

Společný oběd ve vyhlášené restauraci.

Vyjížďka ve dvoumístnými terénními buginami, které budete sami řídit do divoké přírody. Jízda off-road terénem třetihorním pralesem laurisilva s krásnými výhledy (cca 2 hod.).

Na závěr programu je pro zájemce možné zařídit hodinovou lekci surfingu.

 

4. den

Plavba na rychlých člunech s možností pozorovat delfíny a velryby. Za příznivých podmínek máme pro zájemce připravenou adrenalinovou vložku, plavání s delfíny na volném moři, obrovský zážitek.

Pěší přesun do restaurace na oběd. Transfer na letiště.

Přímý let do Prahy (odlet z Funchalu v 16:40 hod., přílet do Prahy ve 22:10 hod.).

 

Ubytování

Cena zahrnuje

 • Cena zájezdu zpravidla zahrnuje veškerý program, hotely i stravování (all inclusicive)

Cena nezahrnuje

 • Zpravidla cena nezahrnuje nápoje s výjimkou nápojů k jídlu

Doplňující informace

Letenky:

Vzhledem k tomu, že firemní zájezdy zpravidla realizujeme na 4 dny, volíme vždy přímé lety.  V případě velké skupiny vám umíme zajistit i charterový let. 

Ubytování:

Volíme komfortní a kvalitní 4* nebo 5* hotely.  Známe dobře úroveň a výhody konkrétních hotelů na Madeiře, umíme dobře vyvážit poměr cena – výkon.  Víme, že klienti vždy ocení hotelové wellness, nebo bazén.

Stravování:

Víme, že je důležité věnovat gastronomii patřičnou pozornost. Máme vytipované kvalitní restaurace, umíme nabídnout určité kulinářské speciality ať už hovězí, rybí speciality, tradiční espadatu nebo oblíbený picado se spoustou zeleniny a oliv. Překvapíme vás i vynikajícím dortíkem a kávou v některé z místních kaváren nebo návštěvou útulných taveren, kde ochutnáme proslulý životabudič „ponchu“.

Proslulé madeirské víno:

V našem programu bývá velmi často zařazena i návštěva některého z madeirských vinařství, která jsou téměř výhradně na terasovitých polích v různých nadmořských výškách. Samozřejmostí je i degustace proslulých a unikátních madeirských vín spolu s kontinentálními portugalskými víny.

Počasí:

Madeira je garancí relativně teplého „jarního“ počasí během celého roku a návštěva je tedy možná v jakémkoliv ročním období.  Pro další informace doporučujeme navštívit sekci našeho webu klima a počasí.

Řešení otázky Covid 19

Každý, kdo cestuje na Madeiru, se musí prokázat negativním RT-PCR testem ne starším než 72 hodin. Výjimka se vztahuje na očkované osoby a na osoby, které prodělali onemocnění Covid-19 v posledních 180ti dnech. V obou zmíněných případech není vyžadován negativní RT-PCR test. Je vyžadováno lékařské potvrzení v angličtině. Výjimka se vztahuje také na děti do 12ti let. Při návratu do České republiky se cestující musí prokázat negativním antigenním testem, ne starším než 24 hodin (nebo negativním RT-PCR testem ne starším než 72 hodin). Výjimka platí pro očkované osoby. Pojištění léčebných výloh zahrnuje náklady spojené s onemocněním Covid 19, ale nezahrnuje nařízenou karanténu (toto riziko kryje pojištění Covid 19).

Připravili jsme pro vás podrobné informace ohledně cestování na Madeiru, které budeme pravidelně aktualizovat.

Proč jet s námi?

Vývoj i tradice

Značka Madeiran je produkt CK Inspira, která působí na trhu od roku 1994 a opírá se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře.

Naše reference

Naše reference najdete zde

Nejširší síť partnerů

Máme nejširší síť partnerů a kontaktů na Madeiře (hotely, doprava, restaurace a další služby cestovního ruchu). Umíme vybrat nejen skvělé trasy, ale garantujeme i osvědčené hotely, restaurace i další aktivity a také české průvodce, kteří se specializují na Madeiru, hovoří portugalsky, případně na ostrově trvale žijí.

Profesionalita

Naše programy jsou vždy profesionálně připravené a dobře rozmyšlené do detailu. Maximální velikost skupiny na zájezdech s pěší turistikou, sportovních a seberozvojových zájezdech je 15 osob. Je pro nás důležité, abyste se na zájezdech cítili dobře a cesta na Madeiru se stala nezapomenutelným zážitkem.

20 let zkušeností na Madeiře

Opíráme se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře ve spolupráci s průvodci, kteří tam několik let žili a mají díky tomu i mnoho osobních vazeb a kontaktů. Samozřejmostí je tedy perfektní znalost jazyka a prostředí.

Jistota a spolehlivost

Samozřejmostí je pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku a naše členství a asociaci cestovních kanceláří (ACK ČR)

Originalita

Zájezdy připravuje tým lidí, které jejich práce baví, jsou nejen kolegy, ale i přáteli a stejný vztah mají k Madeiře, pracovní i osobní. Díky tomu dokážeme nabídnout neotřelé originální programy a trasy.

Přátelská atmosféra

Umíme program uzpůsobit požadavkům malé skupiny (počasí, fyzická náročnost, únava apod.) Jistě oceníte přátelskou atmosféru, kdy se snadno navazují přátelství často i na celý život.

Smysluplnost a respekt

Snažíme se, aby cestování znamenalo poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a napomáhá vidět život v širších souvislostech. Poznávání cizích zemí je v naší představě vždy spojené s tolerancí a ohleduplností a svoboda cestování jde ruku v ruce s respektem k místní kultuře, domorodcům i přírodě.

Navštěvujeme i méně známá a o to autentičtější místa, a nikdy vás nezavedeme do turistických „pastí“, předražených restaurací či nevkusných obchodů se suvenýry. Jedno procento našeho zisku ze zájezdů na Madeiru každoročně věnujeme smysluplným způsobem na ochranu madeirské přírody a unikátních třetihorních lesů.

Kvalita a jedinečnost

Nesnažíme se být nejlevnější cestovní kanceláří na trhu, ale upřednostňujeme kvalitu a jedinečnost. Chceme, aby cestování znamenalo. Poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a také motivuje k ochraně přírody a našeho světa vůbec. Naše ceny jsou srovnatelné s konkurencí, ale vždy odrážejí kvalitu našich služeb.

Jednáme vždy férově, vždy se snažíme vyhovět individuálním požadavkům a najít vyhovující řešení každé situace. Pomáháme dotvářet vaše představy, realizujeme vaše sny a moc nás tato práce baví.

Průvodce

Mgr. Kateřina Kozáková

Ing. Petr Hlubuček

Mgr. Milan Tichý

Jan Kubišta

Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě

  Tohle by vás mohlo zajímat

  Termín

  Cena bez letenky

  22. 9. – 29. 9. 2022

  22 880 Kč

  Chcete si užít hornatý ostrov Madeira, ale nepatříte k vyznavačům horské turisti…

  Termín

  Cena bez letenky

  18. 7. – 25. 7. 2022

  22 440 Kč

  Chystáte se na Madeiru a jste příznivci pěší turistiky? Pak je pro vás program P…

  Termín

  Cena bez letenky

  1. 7. – 8. 7. 2023

  27 990 Kč

  Rádi na cestách ochutnáváte místní gastronomii a vína? Pak vám doporučujeme záje…

  Termín

  Cena bez letenky

  27. 12. – 3. 1. 2022

  34 490 Kč

  Zažijte Silvestr jinak – na Madeiře.  Ostrov věčného jara můžete navštěvovat cel…