Ukázkový firemní zájezd na míru

Umíme motivovat a inspirovat vaše lidi, každý si v programu najde své

Termín
1. 1. – 31. 12. 2024
Cena
od 28 000 Kč

termín a cena dle požadavků

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Firemní zájezdy na míru jsou zpravidla koncipované jako krátké exkluzivní zájezdy v délce 4 – 5 dní pro firemní skupiny.  Zájezd je způsob, jak motivovat a zajímavě odměnit zaměstnance, týmy, obchodní partnery nebo VIP klienty a spolupracovníky.

Madeira svou rozmanitostí představuje  ideální destinaci na incentivní zájezdy. Exotika subtropických lesů a květeny, polopouště, divoká příroda i kultura je na ostrově věčného jara ojedinělá.  Velkou výhodou je, že Madeira je díky své geografické poloze celoroční destinací, kam lze zamířit takřka kdykoliv. Důležité je i přímé letecké spojení z Prahy.

V rámci firemních zájezdů nabízíme velkou šíři programů od pohodových poznávacích zájezdů až po sportovně laděné aktivity či dokonce adrenalinové zážitky. Vždy záleží na očekávání našich klientů. Madeira nabízí překvapivé množství různorodých zážitků.

 

Na co se můžete těšit?

Květinové slavnosti

Typické hospůdky a bary, které znají jen místní

Nádherné přírodní scenérie i úchvatné vyhlídky

Botanická zahrada i sjezd na slavných proutěných saních

Plavání s delfíny na otevřeném moři i surfování na vlnách

Gastronomické zážitky a speciality regionální kuchyně včetně degustace vín

Itinerář zájezdu

1. den

Přímý let z Prahy (odlet z Prahy ve 12:20 hod., přílet do Funchalu v 15:50 hod.).

Transfer do hotelu, welcome drink, ubytování, procházka podél mořského pobřeží.

Úvodní stylová gurmánská večeře s nabídkou madeirské kuchyně a madeirského vína.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

2. den

Autobusem po nejznámějších místech západní části ostrova. Ráno odjezd na jeden z nejvyšších útesů na světě Cabo Girao (580 m n. m.) a jeho úchvatnou prosklenou vyhlídku.

Následně cesta na vyhlídkové sedlo Encumeada. Pokračování po nádherné silnici s panoramatickými výhledy směrem na náhorní plošinu Paúl da Serra, připomínající skotskou krajinu. Sjezd do magického místo Fanal s nejstaršími vavříny na ostrově (součástí třetihorního pralesa chráněným UNESCO).

Porto Moniz: koupání ve zdejších unikátních lávových bazéncích, které magazín National Geographic označil jako jedno z nejlepších přírodních koupališť na světě.

Oběd v místní restauraci. Cesta zpět přes divoké severní pobřeží, vesničku São Vicente, zastávka u vodopádu Véu da Noiva. Zastávka na vyhlášený alkoholický drink „poncha“ tvořený směsí místní pálenky z cukrové třtiny, medu a ovocné šťávy v osvědčeném baru v v Serra da Água. V odpoledních hodinách návrat zpět na hotel.

 
 
 
 
 
 
 
 

3. den

Nejhezčí madeirský pobřežní trek po útesech s neustále se měnící krajinou. Část trasy vede po levádě (místní speciální zavlažovací systém, který nemá ve světě obdoby) a část po útesech s neopakovatelnými výhledy (10 km, cca 3 hod., obtížnost nízká až střední). Kombinace divoké přírody i kulturní krajiny zemědělských vesniček.

Společný oběd ve vyhlášené restauraci.

Vyjížďka ve dvoumístnými terénními buginami, které budete sami řídit do divoké přírody. Jízda off-road terénem třetihorním pralesem laurisilva s krásnými výhledy (cca 2 hod.).

Na závěr programu je pro zájemce možné zařídit hodinovou lekci surfingu.

 

 
 
 
 
 
 
 

4. den

Plavba na rychlých člunech s možností pozorovat delfíny a velryby. Za příznivých podmínek máme pro zájemce připravenou adrenalinovou vložku, plavání s delfíny na volném moři, obrovský zážitek.

Pěší přesun do restaurace na oběd. Transfer na letiště.

Přímý let do Prahy (odlet z Funchalu v 16:40 hod., přílet do Prahy ve 22:10 hod.).

 

 
 
 
 
 
 
 

Ubytování

 

Cena zahrnuje

  • Cena zájezdu zpravidla zahrnuje veškerý program, hotely i stravování (all inclusicive)

Cena nezahrnuje

  • Zpravidla cena nezahrnuje nápoje s výjimkou nápojů k jídlu

28

let na trhu

112

vlastních zájezdů

64

programů Madeira
na míru

1012

realizovaných firemních programů

Doplňující informace

Letenky:

Vzhledem k tomu, že firemní zájezdy zpravidla realizujeme na 4 dny, volíme vždy přímé lety.  V případě velké skupiny vám umíme zajistit i charterový let. 

 
 
 
 
 
 
 

Ubytování:

Volíme komfortní a kvalitní 4* nebo 5* hotely.  Známe dobře úroveň a výhody konkrétních hotelů na Madeiře, umíme dobře vyvážit poměr cena – výkon.  Víme, že klienti vždy ocení hotelové wellness, nebo bazén.

 
 
 
 
 
 
 

Stravování:

Víme, že je důležité věnovat gastronomii patřičnou pozornost. Máme vytipované kvalitní restaurace, umíme nabídnout určité kulinářské speciality ať už hovězí, rybí speciality, tradiční espadatu nebo oblíbený picado se spoustou zeleniny a oliv. Překvapíme vás i vynikajícím dortíkem a kávou v některé z místních kaváren nebo návštěvou útulných taveren, kde ochutnáme proslulý životabudič „ponchu“.

 
 
 
 
 
 
 

Proslulé madeirské víno:

V našem programu bývá velmi často zařazena i návštěva některého z madeirských vinařství, která jsou téměř výhradně na terasovitých polích v různých nadmořských výškách. Samozřejmostí je i degustace proslulých a unikátních madeirských vín spolu s kontinentálními portugalskými víny.

 
 
 
 
 
 
 

Počasí:

Madeira je garancí relativně teplého „jarního“ počasí během celého roku a návštěva je tedy možná v jakémkoliv ročním období.  Pro další informace doporučujeme navštívit sekci našeho webu klima a počasí.

 
 
 
 
 
 
 

Proč jet s námi?

Vývoj i tradice

Značka Madeiran je produkt CK Inspira, která působí na trhu od roku 1994 a opírá se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře.

Naše reference

Naše reference najdete zde

Nejširší síť partnerů

Máme nejširší síť partnerů a kontaktů na Madeiře (hotely, doprava, restaurace a další služby cestovního ruchu). Umíme vybrat nejen skvělé trasy, ale garantujeme i osvědčené hotely, restaurace i další aktivity a také české průvodce, kteří se specializují na Madeiru, hovoří portugalsky, případně na ostrově trvale žijí.

Profesionalita

Naše programy jsou vždy profesionálně připravené a dobře rozmyšlené do detailu. Maximální velikost skupiny na zájezdech s pěší turistikou, sportovních a seberozvojových zájezdech je 15 osob. Je pro nás důležité, abyste se na zájezdech cítili dobře a cesta na Madeiru se stala nezapomenutelným zážitkem.

20 let zkušeností na Madeiře

Opíráme se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře ve spolupráci s průvodci, kteří tam několik let žili a mají díky tomu i mnoho osobních vazeb a kontaktů. Samozřejmostí je tedy perfektní znalost jazyka a prostředí.

Jistota a spolehlivost

Samozřejmostí je pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku a naše členství a asociaci cestovních kanceláří (ACK ČR)

Originalita

Zájezdy připravuje tým lidí, které jejich práce baví, jsou nejen kolegy, ale i přáteli a stejný vztah mají k Madeiře, pracovní i osobní. Díky tomu dokážeme nabídnout neotřelé originální programy a trasy.

Přátelská atmosféra

Umíme program uzpůsobit požadavkům malé skupiny (počasí, fyzická náročnost, únava apod.) Jistě oceníte přátelskou atmosféru, kdy se snadno navazují přátelství často i na celý život.

Smysluplnost a respekt

Snažíme se, aby cestování znamenalo poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a napomáhá vidět život v širších souvislostech. Poznávání cizích zemí je v naší představě vždy spojené s tolerancí a ohleduplností a svoboda cestování jde ruku v ruce s respektem k místní kultuře, domorodcům i přírodě.

Navštěvujeme i méně známá a o to autentičtější místa, a nikdy vás nezavedeme do turistických „pastí“, předražených restaurací či nevkusných obchodů se suvenýry. Jedno procento našeho zisku ze zájezdů na Madeiru každoročně věnujeme smysluplným způsobem na ochranu madeirské přírody a unikátních třetihorních lesů.

Kvalita a jedinečnost

Nesnažíme se být nejlevnější cestovní kanceláří na trhu, ale upřednostňujeme kvalitu a jedinečnost. Chceme, aby cestování znamenalo. Poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a také motivuje k ochraně přírody a našeho světa vůbec. Naše ceny jsou srovnatelné s konkurencí, ale vždy odrážejí kvalitu našich služeb.

Jednáme vždy férově, vždy se snažíme vyhovět individuálním požadavkům a najít vyhovující řešení každé situace. Pomáháme dotvářet vaše představy, realizujeme vaše sny a moc nás tato práce baví.

Průvodce

Kateřina Kozáková

Ing. Petr Hlubuček

Milan Tichý

Jan Kubišta

Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě