Exluzivní Madeira na míru – luxusní cesta na přání

Turistika v horských oblastech i poznávání formou autoturistiky

Termín:

Během celého roku

Délka programu:

Na přání

Cena pro 2 osoby:

Cena závisí na rozsahu požadovaných služeb a je řešena ad hoc na základě konkrétního programu.

Cestovatelský balíček s programem vytvořeným na klíč

Nasloucháme vašim představá,  respektujeme vaše přání a pomáháme dotvořit vaše představy a sny.

Madeiru známe opravdu dokonale, disponujeme léty ověřenými kontakty a jsme schopni nabídnout vám opravdu špičkové služby. Zájezdy na Madeiru připravujeme více než 20 let a někteří naši čeští průvodci zde dokonce žijí. Zakládáme si na tom, že nabídka našich cestovatelských služeb je opravdu bez kompromisu z hlediska kvality i komunikace.

Dokážeme vám tedy nabídnout :

  • zajištění letenek odkudkoliv na Madeiru, přičemž předpokládáme přímé letecké spojení (pokud existuje) a samozřejmostí je i bussines třída na vyžádání a pokud je v nabídce.
  • Ubytování podle vašich představ. Může být kvalitní 4* nebo 5* hotel, aparman či dům, nebo pobřežní vila…
  • Auto s řidičem, případně auto, které budete sami řídit, motorku, nebo kolo…
  • Osobní schůzka, kdy vám představíme veškeré možnosti, bude nás zajímat vaše představa a domluvíme se na konkrétní realiaci programu.
  • Realizaci programu na přání.  Samozřejmostí je turistika, poznávací programy, či nejrůznější sportovní či outdoorové služby…
  • K dispozici podle vašho očekávání: osobní průvodce (může být i v českém jazyce), nebo dokonaly cestovatelský manuál zpracovaný jen pro vás.
  • Zajištění restaurací a dalších V.I.P. služeb.
  • Samozřejmostí jsou i návazné programy v dalších destinacích. Je jedno, zda půjde jen o sousední Porto Santo, Azory, Capo Verde, Tenerife nebo i vzdálenější destinace. To vše včetně dořešení dalších cestovatelských programů nebo jen návazné letecké či lodní spojení….

Nemusíte ztrácet čas, vytvoříme vám program vaší cesty podle svých představ. Dostanete od nás i telefonickou podporu, stejně jako pomoc našeho partnera na Madeiře. Postaráme se o vás s precizností a do nejmenších detaulů.

Na co se můžete těšit?

Náročnost:

Náročnost závisí jen na vás a na programu, který jste si sami zvolili a my vám jej připravili.

Cena zahrnuje

 

Cena nezahrnuje

28

let na trhu

112

vlastních zájezdů

64

programů Madeira
na míru

1012

realizovaných firemních programů

Doplňující informace

Proč jet s námi?

Vývoj i tradice

Značka Madeiran je produkt CK Inspira, která působí na trhu od roku 1994 a opírá se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře.

Naše reference

Naše reference najdete zde

Nejširší síť partnerů

Máme nejširší síť partnerů a kontaktů na Madeiře (hotely, doprava, restaurace a další služby cestovního ruchu). Umíme vybrat nejen skvělé trasy, ale garantujeme i osvědčené hotely, restaurace i další aktivity a také české průvodce, kteří se specializují na Madeiru, hovoří portugalsky, případně na ostrově trvale žijí.

Profesionalita

Naše programy jsou vždy profesionálně připravené a dobře rozmyšlené do detailu. Maximální velikost skupiny na zájezdech s pěší turistikou, sportovních a seberozvojových zájezdech je 15 osob. Je pro nás důležité, abyste se na zájezdech cítili dobře a cesta na Madeiru se stala nezapomenutelným zážitkem.

20 let zkušeností na Madeiře

Opíráme se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře ve spolupráci s průvodci, kteří tam několik let žili a mají díky tomu i mnoho osobních vazeb a kontaktů. Samozřejmostí je tedy perfektní znalost jazyka a prostředí.

Jistota a spolehlivost

Samozřejmostí je pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku a naše členství a asociaci cestovních kanceláří (ACK ČR)

Originalita

Zájezdy připravuje tým lidí, které jejich práce baví, jsou nejen kolegy, ale i přáteli a stejný vztah mají k Madeiře, pracovní i osobní. Díky tomu dokážeme nabídnout neotřelé originální programy a trasy.

Přátelská atmosféra

Umíme program uzpůsobit požadavkům malé skupiny (počasí, fyzická náročnost, únava apod.) Jistě oceníte přátelskou atmosféru, kdy se snadno navazují přátelství často i na celý život.

Smysluplnost a respekt

Snažíme se, aby cestování znamenalo poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a napomáhá vidět život v širších souvislostech. Poznávání cizích zemí je v naší představě vždy spojené s tolerancí a ohleduplností a svoboda cestování jde ruku v ruce s respektem k místní kultuře, domorodcům i přírodě.

Navštěvujeme i méně známá a o to autentičtější místa, a nikdy vás nezavedeme do turistických „pastí“, předražených restaurací či nevkusných obchodů se suvenýry. Jedno procento našeho zisku ze zájezdů na Madeiru každoročně věnujeme smysluplným způsobem na ochranu madeirské přírody a unikátních třetihorních lesů.

Kvalita a jedinečnost

Nesnažíme se být nejlevnější cestovní kanceláří na trhu, ale upřednostňujeme kvalitu a jedinečnost. Chceme, aby cestování znamenalo. Poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a také motivuje k ochraně přírody a našeho světa vůbec. Naše ceny jsou srovnatelné s konkurencí, ale vždy odrážejí kvalitu našich služeb.

Jednáme vždy férově, vždy se snažíme vyhovět individuálním požadavkům a najít vyhovující řešení každé situace. Pomáháme dotvářet vaše představy, realizujeme vaše sny a moc nás tato práce baví.

Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě