MADEIRA NA MÍRU

Opravdu kvalitní cestovatelské služby bez kompromisu

INDIVIDUÁLNĚ REALIZOVANÉ ZÁJEZDY „MADEIRA NA MÍRU

Možná nechcete na dovolenou s cestovkou, ale také nechce ztrácet spoustu času přípravou své cesty, rezervacemi a dalšími nutnými a nudnými záležitostmi.
Rozumíme, když se nechcete vázat na jiné účastníky, máte svou představu co chcete zažít a jaké aktivity budete chtít zažít a vyzkoušet. Při cestování se rádi rozhodujete podle svého a chcete taky být flexibilní.
Umíme vám dobře poradit, protože na Madeiře známe každý kámen. Umíme doporučit i tajná místa, kam se obvykle turista nikdy nedostane. Víme co všechno můžete zážít a dokážeme víc než naplnit vaše představy a očekávání.

Co to tedy znamená?

 • Osobně se s vámi sejdeme, vysvětlíme možnosti a vyslechneme si vaše očekávání
 • Spolu s vámi navrhneme z poměrně širokých možností program, který vám bude maximálně vyhovovat a je skutečně realizovatelný
 • Zajistíme pro vás na míru veškeré cestovatelské služby
 • Zajistíme vám přímý let z Prahy na Madeiru
 • Nabídneme vám některý z kvalitních 4* hotel za které ručíme a se kterými máme osobní zkušenost.
 • Navrhneme a domluvíme pro vás služby podle vašeho gusta (vedle turistiky nebo poznávacího programu například výuku surfingu, plavání s delfíny na otevřeném moři, plavbu na katamaránu, cyklotraily, canyoning, coasteering a mnoho dalších programových možností)
 • Dostanete od nás k dispozici pohodlné auto s řidičem přizpůsobené v rámci možností počtu vaší skupiny (od 2 osob)
 • Zajistíme pro vás transfery z a na letiště
 • Dostanete od nás cca 70 stránkový detailně zpracovaný cestovatelský manuál připravený pro vaší cestu, který bude plně respektovat vaše přání.
 • Součástí cestovatelského manuálu jsou i podrobné mapy a připravené navigace
 • Zajistíme vám stravování, pokud si budete přát (Standardně zařizujeme snídaně a případně i večeře v hotelu, doporučíme vám opravdu dobré restaurace a třeba i vinařství s degustací madeirských vín…)

 • Pozn. V rámci nabídky individuálních cestovatelských plánů budete mít plně k dispozici i vlastní mikrobus s řidičem. S výhodou se můžete nechat vysadit na začátku turistické trasy a řidič na vás bude čekat na jejím konci.  To je mnohem lepší varianta než řídit auto sami a vracet se. Navíc váš řidič zná perfektně prostředí, ví kam vás má zavést, můžete mu kdykoliv zavolat, aby pro vás třeba dojel jinam a také se může do značné míry stát i vaším průvodce. Poradí vám dobrou restauraci, vybere vhodný program podle předpovědi počasí a vašeho přání, nebo třeba doporučí program, který je zrovna aktuální.
 • Navíc vám v jakékoliv situaci bude prospěšný náš cestovatelský manuál. Nikoliv jen v případě túry, map a podobně. Budete mít k dipozici i doporučené restaurace, tajná místa, která vás ohromí a další nejrůznější programové „vychytávky“.
 • Letenky vám na vyžádání rovněž zajistíme a to za aktuální ceny v danou chvíli. Pro naše klienty zajišťujeme výhradně přímé lety Praha – Funchal. Pokud si necháte letenku zajistit od nás, poskytujeme na letenky i garance. (Pokud dojde ke zrušení letu, zajistíme vám promptně novou letenku nebo vrátíme 100 % ceny. Letecká společnost řeší s velkým časovým odstupem a umožní jen přebukování letenky, ale peníze zpravidla vůbec nevrací…). Za uvedenou garanci letenek si účtujeme poplatek. V případě, že si budete chtít zajistit letenky sami, (včetně možnosti zakoupení letenek s přestupem, které jsou levnější), probereme s vámi veškerá rizika a poradíme jaké letenky zakoupit.
 • Detailní představu o cenách balíčků „Madeira na míru“ včetně informace co vše cena zahrnuje získáte při rozkliknutí jednotlivých variant.

Nabízíme tedy programy na přání, větší flexibilitu a obdobné služby jako na zájezdech. Přitom garantujeme, že cena za služeb srovnatelné s konkrétním zájezdem nepřekročí cenu obdobného katalogového zájezdu za podobné služby. Budete cestovat podle svých představ, program budete mít připravený na míru a nebudete se o nic starat a vše budete mít zajištěno.

Mimochodem obdobné programy vám zajistíme i v jiných zemích.

 

Standardně máme cestovatelské balíčky rozdělené podle aktivit a zaměření:

Doporučené období:
Kdykoliv: 8 dní

Délka programu:
2 až 3 klienti: 22 440 Kč / os.

Cena:
4 a více klientů: 19 760 Kč / os.

Mnoho lidí miluje svobodu při cestování, chtějí soukromí a nechtějí se vázat na…

Doporučené období:
Kdykoliv: 8 dní

Délka programu:
2 až 3 klienti: 19 440 Kč / os.

Cena:
4 a více klientů: 18 440 Kč

Mnoho lidí miluje svobodu při cestování, chtějí soukromí a nechtějí se vázat na…

Doporučené období:
Během celého roku

Délka programu:
7 dní - cena: 26 540 Kč

Cena:

Jezdíte rádi na kole z kopce? Nejsou vám cizí pojmy jako enduro a trail biking?…

Ponta de Sao Lourenco Madeira

Doporučené období:
Během celého roku

Délka programu:
Na přání

Cena:
Cena závisí na rozsahu požadovaných služeb a je řešena ad hoc na základě konkrétního programu.

Nasloucháme vašim představá,  respektujeme vaše přání a pomáháme dotvořit vaše p…

Chci vědět víc, pošlete mi detailní informace