Zájezdy

Přímá linka z Prahy pro zájezdy na Madeiru

Specializované zájezdy na Madeiru

Nádherný, věčně kvetoucí a zelený ostrov má přímé letecké spojení z Prahy. Zdejší subtropické klima s dostatkem vláhy vytváří pocit věčného jara. To vše v kombinaci s okouzlující přírodou vulkanického ostrova. Madeiru tedy můžete s námi navštívit nejen v létě, ale po celý rok. Kouzelná i divoká příroda nabízí úchvatné výlety i pohodu v přímořských hotýlcích. Vyberte si z našeho katalogu zájezdů na Madeiru. Nabízí pečlivě koncipované typy zájezdů, z nichž si každý vybere podle svého gusta: zájezdy poznávací, s turistickým či gastronomickým zaměřením, zájezdy sportovní či adrenalinové i seberozvojové programy.
Rozumíme i přístupu, když se nechcete vázat na jiné účastníky, máte svou představu o programu i o aktivitách, které chcete zažít a při cestování se rádi rozhodujete podle svého. V takovém případě vám nabídneme program Madeira na míru. Sejdeme se s vámi a poradíme vám. Následně připravíme program podle vašeho očekávání a přání a zajistíme veškeré cestovatelské služby včetně auta s řidičem. Přitom je takový program zpravidla levnější, než klasický průvodcovaný zájezd. Můžete si samozřejmě vybrat i hotel a termín.
S nabídkou zájezdů na Madeiru však jdeme ještě dále. Na objednávku vám nadesignujeme Exkluzivní Madeira na míru. Tyto zájezdy vám připravíme zcela podle vašich představ a bez kompromisů. Zažijete maximum možného. Dokážeme zrealizovat a dotvořit vaše sny a přání, přemýšlíme, co přesně očekáváte, a jsme precizní v přípravě, kvalitě služeb i luxusu, který očekáváte.

Proč jet s námi?

Vývoj i tradice

Značka Madeiran je produkt CK Inspira, která působí na trhu od roku 1994 a opírá se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře.

Naše reference

Naše reference najdete zde

Nejširší síť partnerů

Máme nejširší síť partnerů a kontaktů na Madeiře (hotely, doprava, restaurace a další služby cestovního ruchu). Umíme vybrat nejen skvělé trasy, ale garantujeme i osvědčené hotely, restaurace i další aktivity a také české průvodce, kteří se specializují na Madeiru, hovoří portugalsky, případně na ostrově trvale žijí.

Profesionalita

Naše programy jsou vždy profesionálně připravené a dobře rozmyšlené do detailu. Maximální velikost skupiny na zájezdech s pěší turistikou, sportovních a seberozvojových zájezdech je 15 osob. Je pro nás důležité, abyste se na zájezdech cítili dobře a cesta na Madeiru se stala nezapomenutelným zážitkem.

20 let zkušeností na Madeiře

Opíráme se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře ve spolupráci s průvodci, kteří tam několik let žili a mají díky tomu i mnoho osobních vazeb a kontaktů. Samozřejmostí je tedy perfektní znalost jazyka a prostředí.

Jistota a spolehlivost

Samozřejmostí je pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku a naše členství a asociaci cestovních kanceláří (ACK ČR)

Originalita

Zájezdy připravuje tým lidí, které jejich práce baví, jsou nejen kolegy, ale i přáteli a stejný vztah mají k Madeiře, pracovní i osobní. Díky tomu dokážeme nabídnout neotřelé originální programy a trasy.

Přátelská atmosféra

Umíme program uzpůsobit požadavkům malé skupiny (počasí, fyzická náročnost, únava apod.) Jistě oceníte přátelskou atmosféru, kdy se snadno navazují přátelství často i na celý život.

Smysluplnost a respekt

Snažíme se, aby cestování znamenalo poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a napomáhá vidět život v širších souvislostech. Poznávání cizích zemí je v naší představě vždy spojené s tolerancí a ohleduplností a svoboda cestování jde ruku v ruce s respektem k místní kultuře, domorodcům i přírodě.

Navštěvujeme i méně známá a o to autentičtější místa, a nikdy vás nezavedeme do turistických „pastí“, předražených restaurací či nevkusných obchodů se suvenýry. Jedno procento našeho zisku ze zájezdů na Madeiru každoročně věnujeme smysluplným způsobem na ochranu madeirské přírody a unikátních třetihorních lesů.

Kvalita a jedinečnost

Nesnažíme se být nejlevnější cestovní kanceláří na trhu, ale upřednostňujeme kvalitu a jedinečnost. Chceme, aby cestování znamenalo. Poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a také motivuje k ochraně přírody a našeho světa vůbec. Naše ceny jsou srovnatelné s konkurencí, ale vždy odrážejí kvalitu našich služeb.

Jednáme vždy férově, vždy se snažíme vyhovět individuálním požadavkům a najít vyhovující řešení každé situace. Pomáháme dotvářet vaše představy, realizujeme vaše sny a moc nás tato práce baví.

Tohle by vás mohlo zajímat

17. 6. – 24. 6. 2024

23 440 Kč

2. 8. – 9. 8. 2024

23 440 Kč

4. 10. – 11. 10. 2024

23 440 Kč

„Naše zájezdy promýšlíme dlouho dopředu. Precizně je připravujeme do detailu a z…

Ponta de Sao Lourenco Madeira

No items found

Nasloucháme vašim představá,  respektujeme vaše přání a pomáháme dotvořit vaše p…

28. 6. – 8. 7. 2024

27 740 Kč

Unikátní zájezd kombinující proslulá i méně známá místa zelené hornaté Madeiry a…

6. 1. – 13. 1. 2024

28 940 Kč

23. 11. – 30. 11. 2024

28 940 Kč

Třetí největší ostrov Kanárského souostroví, Gran Canaria, nejsou jen hotelové k…