Zájezdy

Přímá linka z Prahy pro zájezdy na Madeiru

Specializované zájezdy na Madeiru

Nádherný, věčně kvetoucí a zelený ostrov má přímé letecké spojení z Prahy. Zdejší subtropické klima s dostatkem vláhy vytváří pocit věčného jara. To vše v kombinaci s okouzlující přírodou vulkanického ostrova. Madeiru tedy můžete s námi navštívit nejen v létě, ale po celý rok. Kouzelná i divoká příroda nabízí úchvatné výlety i pohodu v přímořských hotýlcích. Vyberte si z našeho katalogu zájezdů na Madeiru. Nabízí pečlivě koncipované typy zájezdů, z nichž si každý vybere podle svého gusta: zájezdy poznávací, s turistickým či gastronomickým zaměřením, zájezdy sportovní či adrenalinové i seberozvojové programy.
Rozumíme i přístupu, když se nechcete vázat na jiné účastníky, máte svou představu o programu i o aktivitách, které chcete zažít a při cestování se rádi rozhodujete podle svého. V takovém případě vám nabídneme program Madeira na míru. Sejdeme se s vámi a poradíme vám. Následně připravíme program podle vašeho očekávání a přání a zajistíme veškeré cestovatelské služby včetně auta s řidičem. Přitom je takový program zpravidla levnější, než klasický průvodcovaný zájezd. Můžete si samozřejmě vybrat i hotel a termín.
S nabídkou zájezdů na Madeiru však jdeme ještě dále. Na objednávku vám nadesignujeme Exkluzivní Madeira na míru. Tyto zájezdy vám připravíme zcela podle vašich představ a bez kompromisů. Zažijete maximum možného. Dokážeme zrealizovat a dotvořit vaše sny a přání, přemýšlíme, co přesně očekáváte, a jsme precizní v přípravě, kvalitě služeb i luxusu, který očekáváte.

Proč jet s námi?

Vývoj i tradice

Značka Madeiran je produkt CK Inspira, která působí na trhu od roku 1994 a opírá se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře.

Naše reference

Naše reference najdete zde

Nejširší síť partnerů

Máme nejširší síť partnerů a kontaktů na Madeiře (hotely, doprava, restaurace a další služby cestovního ruchu). Umíme vybrat nejen skvělé trasy, ale garantujeme i osvědčené hotely, restaurace i další aktivity a také české průvodce, kteří se specializují na Madeiru, hovoří portugalsky, případně na ostrově trvale žijí.

Profesionalita

Naše programy jsou vždy profesionálně připravené a dobře rozmyšlené do detailu. Maximální velikost skupiny na zájezdech s pěší turistikou, sportovních a seberozvojových zájezdech je 15 osob. Je pro nás důležité, abyste se na zájezdech cítili dobře a cesta na Madeiru se stala nezapomenutelným zážitkem.

20 let zkušeností na Madeiře

Opíráme se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře ve spolupráci s průvodci, kteří tam několik let žili a mají díky tomu i mnoho osobních vazeb a kontaktů. Samozřejmostí je tedy perfektní znalost jazyka a prostředí.

Jistota a spolehlivost

Samozřejmostí je pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku a naše členství a asociaci cestovních kanceláří (ACK ČR)

Originalita

Zájezdy připravuje tým lidí, které jejich práce baví, jsou nejen kolegy, ale i přáteli a stejný vztah mají k Madeiře, pracovní i osobní. Díky tomu dokážeme nabídnout neotřelé originální programy a trasy.

Přátelská atmosféra

Umíme program uzpůsobit požadavkům malé skupiny (počasí, fyzická náročnost, únava apod.) Jistě oceníte přátelskou atmosféru, kdy se snadno navazují přátelství často i na celý život.

Smysluplnost a respekt

Snažíme se, aby cestování znamenalo poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a napomáhá vidět život v širších souvislostech. Poznávání cizích zemí je v naší představě vždy spojené s tolerancí a ohleduplností a svoboda cestování jde ruku v ruce s respektem k místní kultuře, domorodcům i přírodě.

Navštěvujeme i méně známá a o to autentičtější místa, a nikdy vás nezavedeme do turistických „pastí“, předražených restaurací či nevkusných obchodů se suvenýry. Jedno procento našeho zisku ze zájezdů na Madeiru každoročně věnujeme smysluplným způsobem na ochranu madeirské přírody a unikátních třetihorních lesů.

Kvalita a jedinečnost

Nesnažíme se být nejlevnější cestovní kanceláří na trhu, ale upřednostňujeme kvalitu a jedinečnost. Chceme, aby cestování znamenalo. Poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a také motivuje k ochraně přírody a našeho světa vůbec. Naše ceny jsou srovnatelné s konkurencí, ale vždy odrážejí kvalitu našich služeb.

Jednáme vždy férově, vždy se snažíme vyhovět individuálním požadavkům a najít vyhovující řešení každé situace. Pomáháme dotvářet vaše představy, realizujeme vaše sny a moc nás tato práce baví.

Tohle by vás mohlo zajímat

Termín

Cena bez letenky

Skrytý klenot Kanárských ostrovů láká cestovatele svým jedinečným spojením příro…

Termín

Cena bez letenky

Láká vás dovolená bez cestovky? Máte svou představu jak cestu pojmout, co zažít…

Termín

Cena bez letenky

28. 6. – 5. 7. 2024

20 940 Kč

23. 8. – 30. 8. 2024

22 640 Kč

Chcete si užít hornatý ostrov Madeira, ale nepatříte k vyznavačům horské turisti…

Termín

Cena bez letenky

11. 1. – 18. 1. 2025

30 940 Kč

Gran Canaria je třetí největší ostrov Kanárského souostroví. Pro svou pestrost j…