Jednatel a majitel CK Inspira

Vystudoval geodézii a kartografii. V roce 1990 spoluzaložil a do roku 2005 vytvářel koncepci a podílel se na řízení významné cestovní kanceláře Adventura s.r.o., jejímž spolumajitelem a členem správní rady je dodnes.

V roce 2010 ukončil pětiletý sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik SUR. V roce 2013 ukončil koučovací výcvik u Radvana Bahboucha. Jeho silnou stránkou je hluboká znalost firemního prostředí, cit pro práci s lidmi a propojení manažerských a cestovatelských zkušeností.

Vedl expediční zájezdy na Bajkal, do Austrálie, Afriky, Kanady, Mexika, USA, Indonésie, Myanmaru,  na Srí Lanku, Nový Zéland a do mnoha dalších zemí.  V posledních letech ale jeho cesty vedly překvapivě často na Madeiru. Ten ostrov ho natolik fascinoval a přitahoval, že dnes je Madeira stěžejní nabídkou CK Inspira. Tajemství, věčné jaro,  divoká příroda a úchvatné cesty zařízlé ve strmých svazích i velmi přátelští lidé je něco natolik okouzlujícího, co v jiné zemi nenašel.

Má rád svoje čtyři děti, tolerantní ženu a pořád má neutuchající lásku k cestování. Celý život si připadá jako na expedici.

 

 

Tohle by vás mohlo zajímat

Termín

Cena bez letenky

Skrytý klenot Kanárských ostrovů láká cestovatele svým jedinečným spojením příro…

Termín

Cena bez letenky

Láká vás dovolená bez cestovky? Máte svou představu jak cestu pojmout, co zažít…

Termín

Cena bez letenky

Láká vás dovolená bez cestovky? Máte svou představu jak cestu pojmout, co zažít…

Termín

Cena bez letenky

28. 6. – 8. 7. 2024

29 990 Kč

Poznejte to nejzajímavější z madeirského souostroví. Unikátní zájezd kombinující…