Silvestr na Madeiře – balíček

Užijte si velkolepé ohňostroje, jarní klima a Silvestr na Madeiře

Doporučené období:

26.12. 2022 – 2.1. 2023

Délka programu:

7 dní

Cena:

29 940

Na co se můžete těšit?

Ubytování

 

Cena zahrnuje

 • Ubytování v komfortním 4* hotelu (s bazénem)
 • Transfery z letiště a na letiště
 • Pronájem auta s řidičem po dobu 4 dnů v rámci programu
 • Transfer k lodi a zpět na pozorování velryb a plavání s delfíny
 • Detailní zpracování „manuálu zájezdu“ – tedy detailní návrh itineráře se všemi podrobnostmi.
 • Veškeré potřebné mapy a velmi detailně zpracované  informace
 • Zajištění veškerého programu podle itineráře

Cena nezahrnuje

 • Letenku (samozřejmě vám zdarma doporučíme konkrétní let s nejnižší cenou) nebo na vyžádání letenku zajistíme
 • Pojištění storna, které vám na vyžádání zajistíme u pojišťovny ERV (cca 5 % z ceny zájezdu při současném pojištění léčebných výloh)
 • Léčebné výlohy – pojištění včetně pojištění Covid 19 (pozn. u ERV aktuálně platí i v případě že země je na semaforu Covid uvedena jako “černá”)
 • Testy na Covid 19
 • Aktivity a program nad rámec uvedeného itineráře

Doplňující informace

Letenky:

Cenu letenky nezahrnujeme do ceny zájezdu, protože může být odlišná. V případě včasné přihlášky dokážeme zajistit přímý let z Prahy do Funchalu (cca 4,5 hodiny letu) za cca 10 000 Kč. Pokud však bude v době vaší přihlášky let už obsazený, musíte letět s přestupem. Pak se cena letenky pohybuje až kolem 15 000 Kč.

 
 

Ubytování:

V komfortním 4* hotelu ve dvoulůžkových pokojích. Hotel se nachází 3 km od centra Funchalu v blízké vzdálenosti k moři.  Níže najdete fotografie hotelu, které jsou však pouze ilustrativní a negarantujeme že budete ubytováni přesně v hotelu podle fotografií. Garantujeme však kvalitu 4* hotelu, všechny hotely v naší nabídce jsme osobně navštívili a odsouhlasili jejich kvalitu. Pro jednotlivce je povinné obsazení jednolůžkového pokoje. Příplatek za jednolůžkový pokoj činí 7 800 Kč.

 
 

Průběh programu:

Vzhledem k tomu, že jde o balíček cestovatelských služeb, dostanete k dispozici detailně zpracovaný “manuál” vaší cesty s maximem informací, detailních map a doporučení. Díky tomuto novému pojetí budete zažívat velkou volnost a naprostou svobodu cestování. Budete mít k dispozici auto s řidičem a bude tedy záležet již na vaší domluvě s řidičem, kde vás vysadí a kde na vás zase počká. Ačkoliv budete mít doporučené trasy, bude samozřejmě na vás program si jakkoliv modifikovat a budete k tomu mít i dostatek informací a potřebné zázemí.

 
 

Covid 19:

Každý, kdo cestuje na Madeiru, se musí prokázat negativním RT-PCR testem ne starším než 72 hodin. Výjimka se vztahuje na očkované osoby a na osoby, které prodělali onemocnění Covid-19 v posledních 180ti dnech. V obou zmíněných případech není vyžadován negativní RT-PCR test. Je vyžadováno lékařské potvrzení v angličtině. Výjimka se vztahuje také na děti do 12ti let. Při návratu do České republiky se cestující musí prokázat negativním antigenním testem, ne starším než 24 hodin (nebo negativním RT-PCR testem ne starším než 72 hodin). Výjimka platí pro očkované osoby. Pojištění léčebných výloh zahrnuje náklady spojené s onemocněním Covid 19, ale nezahrnuje nařízenou karanténu (toto riziko kryje pojištění Covid 19).

Připravili jsme pro vás podrobné informace ohledně cestování na Madeiru, které budeme pravidelně aktualizovat.

 
 

Počasí:

Madeira je zárukou celoročního příjemného „jarního“ počasí, takže sem lze cestovat v
každém ročním období. Pro další informace doporučujeme navštívit sekci našeho webu klima
a počasí.

 
 

Zahájení a ukončení zájezdu:

Letiště Funchal (přílet z Prahy), kde vás vyzvedne při příletu vůz s řidičem a po ukončení cesty vás zase dopraví na letiště k vašemu odletu.

 
 

Proč jet s námi?

Vývoj i tradice

Značka Madeiran je produkt CK Inspira, která působí na trhu od roku 1994 a opírá se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře.

Naše reference

Naše reference najdete zde

Nejširší síť partnerů

Máme nejširší síť partnerů a kontaktů na Madeiře (hotely, doprava, restaurace a další služby cestovního ruchu). Umíme vybrat nejen skvělé trasy, ale garantujeme i osvědčené hotely, restaurace i další aktivity a také české průvodce, kteří se specializují na Madeiru, hovoří portugalsky, případně na ostrově trvale žijí.

Profesionalita

Naše programy jsou vždy profesionálně připravené a dobře rozmyšlené do detailu. Maximální velikost skupiny na zájezdech s pěší turistikou, sportovních a seberozvojových zájezdech je 15 osob. Je pro nás důležité, abyste se na zájezdech cítili dobře a cesta na Madeiru se stala nezapomenutelným zážitkem.

20 let zkušeností na Madeiře

Opíráme se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře ve spolupráci s průvodci, kteří tam několik let žili a mají díky tomu i mnoho osobních vazeb a kontaktů. Samozřejmostí je tedy perfektní znalost jazyka a prostředí.

Jistota a spolehlivost

Samozřejmostí je pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku a naše členství a asociaci cestovních kanceláří (ACK ČR)

Originalita

Zájezdy připravuje tým lidí, které jejich práce baví, jsou nejen kolegy, ale i přáteli a stejný vztah mají k Madeiře, pracovní i osobní. Díky tomu dokážeme nabídnout neotřelé originální programy a trasy.

Přátelská atmosféra

Umíme program uzpůsobit požadavkům malé skupiny (počasí, fyzická náročnost, únava apod.) Jistě oceníte přátelskou atmosféru, kdy se snadno navazují přátelství často i na celý život.

Smysluplnost a respekt

Snažíme se, aby cestování znamenalo poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a napomáhá vidět život v širších souvislostech. Poznávání cizích zemí je v naší představě vždy spojené s tolerancí a ohleduplností a svoboda cestování jde ruku v ruce s respektem k místní kultuře, domorodcům i přírodě.

Navštěvujeme i méně známá a o to autentičtější místa, a nikdy vás nezavedeme do turistických „pastí“, předražených restaurací či nevkusných obchodů se suvenýry. Jedno procento našeho zisku ze zájezdů na Madeiru každoročně věnujeme smysluplným způsobem na ochranu madeirské přírody a unikátních třetihorních lesů.

Kvalita a jedinečnost

Nesnažíme se být nejlevnější cestovní kanceláří na trhu, ale upřednostňujeme kvalitu a jedinečnost. Chceme, aby cestování znamenalo. Poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a také motivuje k ochraně přírody a našeho světa vůbec. Naše ceny jsou srovnatelné s konkurencí, ale vždy odrážejí kvalitu našich služeb.

Jednáme vždy férově, vždy se snažíme vyhovět individuálním požadavkům a najít vyhovující řešení každé situace. Pomáháme dotvářet vaše představy, realizujeme vaše sny a moc nás tato práce baví.

Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě

  Tohle by vás mohlo zajímat

  Termín

  Cena bez letenky

  22. 9. – 29. 9. 2022

  22 880 Kč

  Chcete si užít hornatý ostrov Madeira, ale nepatříte k vyznavačům horské turisti…

  Termín

  Cena bez letenky

  18. 7. – 25. 7. 2022

  22 440 Kč

  Chystáte se na Madeiru a jste příznivci pěší turistiky? Pak je pro vás program P…

  Termín

  Cena bez letenky

  1. 7. – 8. 7. 2023

  27 990 Kč

  Rádi na cestách ochutnáváte místní gastronomii a vína? Pak vám doporučujeme záje…

  Termín

  Cena bez letenky

  27. 12. – 3. 1. 2022

  34 490 Kč

  Zažijte Silvestr jinak – na Madeiře.  Ostrov věčného jara můžete navštěvovat cel…