Silvestr na Madeiře – balíček se zapůjčení auta (sami řídíte)

Užijte si velkolepé ohňostroje, jarní klima a Silvestr na Madeiře

Doporučené období:

26.12. 2022 – 2.1. 2023

Délka programu:

7 dní

Cena:

28 990 Kč

Během celého pobytu budete mít k dispozici auto, které si sami budete řídit. Zažijte Silvestr na Madeiře podle svých představ! 
Ostrov věčného jara můžete navštívit kdykoliv v průběhu celého roku. Zdejší klima je totiž skvělé a jaro vlastně nikdy nekončí. Jedním z vrcholů sezóny je Silvestr, jeho oslavy tu mají velkou tradici. Hlavní město je velkolepě vánočně vyzdobené a místní novoroční ohňostroj patří k nejkrásnějším a největším na světě.  I na Silvestra můžete poznávat kvetoucí Madeiru. Vykoupete se v lávových bazéncích, vyrazíte na levádu a zavítáte do třetihorních pralesů. Také pozorování velryb a plavání s delfíny je nezapomenutelným zážitkem.  Pojeďte se s námi ohřát na Madeiru a oslavit závěr letošního roku jinak.

Mnoho lidí miluje svobodu při cestování, chtějí soukromí a nechtějí se vázat na nikoho jiného. Netouží vyrazit někam s cestovní kanceláří a často si třeba chtějí užít dovolenou v páru a chtějí být úplně sami a naprosto nezávislí. Zároveň ale chtějí společný čas dokonale užít podle svých představ ale nechtějí ztrácet čas přípravou cesty, zajišťováním rezervací letenek a obstarávání informací, auta a dalších nutných záležitostí. Pokud patříte do této skupiny lidí, máme pro vás osvědčené a originální řešení, které je na Madeiře již třetím rokem velice funkční a spolehlivé.

Osobně nebo po onlinu se s vámi sejdeme. Nabídnete vám poměrně široké spektrum programů na Madeiře od turistiky do hor či na levády, přes poznávací okruhy až po nejrůznější aktivity počínaje plavbou na moři za velrybami až po nejrůznější sportovní a adrenalinové aktivity. Na základě vašeho očekávání vám připravíme detailní cestovatelský manuál včetně podrobných map a navigace. A také budete mít k dispozici i auto s řidičem. Samozřejmě vám nadstadardně umíme nabídnout i velice exkluzivní ubytování ať už v nejpřepychovějších hotelech nebo v soukromých apartmánech.

Nemusíte ztrácet čas a přitom si svou cestu sami vytvoříte podle svých představ. Zajištění a obstarání veškerých informací, stejně jako telefonická podpora v případě naléhavých situací bude na nás. Na Madeiře máme svého osvědčeného partnera, který věci s předstihem zajišťuje a v případě naléhavých situací je možné obrátit se v angličtině i přímo na něj.

Auto

Součástí balíčku je i zapůjčení auta včetně pojištění, které pro vás bude přistaveno při příletu na letišti. Auto máte k dispozici po celou dobu (v případě balíčku auta s řidičem jsou dva programové dny bez auta) Auta, která půjčujeme odpovídají požadavkům jízdě na Madeiře. Madeira má dokonce snad až přemíru silnic a silniček a nejhlavnější trasy jsou zároveň pokryty i dálnicemi. Silnice ale šplhají vysoko do hor, často jsou velice úzké a řízení není zcela jednoduché respektive vyžaduje určitého sportovního ducha a rozhodně není pro začátečníka. Zkušení řidiči nicméně řízení v pohodě a s přehledem zvládnout a jezdí se zde poměrně ohledulplně. Automobil typu Nissan Micro, nebo obdobná značka (za příplatek 50 EUR je možn i auto vyšší třídy).

Zájezd vychází z našeho katalogového zájezdu „Silvestr na Madeiře“.  Program je obdobný. Namísto průvodce však budete mít k dispozici vlastní auto, což vám umožní maximální volnost a svobodu. Zvolíte si cestu podle svých představ, dostanete k tomu veškeré informace i zázemí.

Neváhejte s objednávkou
Silvestr je jedním z cestovatelsky nejžádanějších termínů. Při pozdní objednávce často dochází k situacím, že už nejsou volné  letenky, nebo musíme z důvodu omezené kapacity některé aktivity upravit. Proto s objednávkou neváhejte.

Na co se můžete těšit?

Náročnost:

Náročnost zájezdu si zvolíte sami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cena zahrnuje

  • Ubytování v komfortním 4* hotelu (s bazénem)
  • Pronájem automobilu po dobu vaší cesty
  • Detailní zpracování „manuálu zájezdu“ – tedy detailní návrh itineráře se všemi podrobnostmi.
  • Veškeré potřebné mapy a velmi detailně zpracované  informace
  • Zajištění veškerého programu podle itineráře
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cena nezahrnuje

  • Letenku (samozřejmě vám zdarma doporučíme konkrétní let s nejnižší cenou) nebo na vyžádání letenku zajistíme
  • Pojištění storna, které vám na vyžádání zajistíme u pojišťovny ERV (cca 5 % z ceny zájezdu při současném pojištění léčebných výloh)
  • Léčebné výlohy – pojištění včetně pojištění Covid 19 
  • Případné testy na Covid 19
  • Aktivity a program nad rámec uvedeného itineráře
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

28

let na trhu

112

vlastních zájezdů

64

programů Madeira
na míru

1012

realizovaných firemních programů

Doplňující informace

Letenky:

Cenu letenky nezahrnujeme do ceny zájezdu, protože může být odlišná. V případě včasné přihlášky dokážeme zajistit přímý let z Prahy do Funchalu (cca 4,5 hodiny letu) za cca 11 000 Kč. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování:

V komfortním 4* hotelu ve dvoulůžkových pokojích. Hotel se nachází 3 km od centra Funchalu v blízké vzdálenosti k moři.  Níže najdete fotografie hotelu, které jsou však pouze ilustrativní a negarantujeme že budete ubytováni přesně v hotelu podle fotografií. Garantujeme však kvalitu 4* hotelu, všechny hotely v naší nabídce jsme osobně navštívili a odsouhlasili jejich kvalitu. Pro jednotlivce je povinné obsazení jednolůžkového pokoje. Příplatek za jednolůžkový pokoj činí 8 400 Kč.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Průběh programu:

Vzhledem k tomu, že jde o balíček cestovatelských služeb, dostanete k dispozici detailně zpracovaný “manuál” vaší cesty s maximem informací, detailních map a doporučení. Díky tomuto novému pojetí budete zažívat velkou volnost a naprostou svobodu cestování. Budete mít k dispozici auto s řidičem a bude tedy záležet již na vaší domluvě s řidičem, kde vás vysadí a kde na vás zase počká. Ačkoliv budete mít doporučené trasy, bude samozřejmě na vás program si jakkoliv modifikovat a budete k tomu mít i dostatek informací a potřebné zázemí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Počasí:

Madeira je zárukou celoročního příjemného „jarního“ počasí, takže sem lze cestovat v
každém ročním období. Pro další informace doporučujeme navštívit sekci našeho webu klima
a počasí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Covid 19:

Na jaře 2022 platilo, že každý, kdo cestuje na Madeiru, se musí prokázat negativním RT-PCR testem ne starším než 72 hodin. K 31.8. 2022 nejsou žádná opatření ve vztahu k onemocnění Covid 19 vyžadována a to ani při odletu, ani pří příletu. Situace se však může změnit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zahájení a ukončení zájezdu:

Letiště Funchal (přílet z Prahy), kde na vás při příletu bude čekat automobil a po ukončení cesty budete automobil předávat v půjčovně a na na letiště vás dopraví k vašemu odletu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příplatek za jedu osobu:

Příplatek za jednolůžkový pokoj činí 8 500 Kč, příplatek za auto obsazené jen jedním cestovatelem činí 3 700 Kč

 
 
 
 

Proč jet s námi?

Vývoj i tradice

Značka Madeiran je produkt CK Inspira, která působí na trhu od roku 1994 a opírá se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře.

Naše reference

Naše reference najdete zde

Nejširší síť partnerů

Máme nejširší síť partnerů a kontaktů na Madeiře (hotely, doprava, restaurace a další služby cestovního ruchu). Umíme vybrat nejen skvělé trasy, ale garantujeme i osvědčené hotely, restaurace i další aktivity a také české průvodce, kteří se specializují na Madeiru, hovoří portugalsky, případně na ostrově trvale žijí.

Profesionalita

Naše programy jsou vždy profesionálně připravené a dobře rozmyšlené do detailu. Maximální velikost skupiny na zájezdech s pěší turistikou, sportovních a seberozvojových zájezdech je 15 osob. Je pro nás důležité, abyste se na zájezdech cítili dobře a cesta na Madeiru se stala nezapomenutelným zážitkem.

20 let zkušeností na Madeiře

Opíráme se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře ve spolupráci s průvodci, kteří tam několik let žili a mají díky tomu i mnoho osobních vazeb a kontaktů. Samozřejmostí je tedy perfektní znalost jazyka a prostředí.

Jistota a spolehlivost

Samozřejmostí je pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku a naše členství a asociaci cestovních kanceláří (ACK ČR)

Originalita

Zájezdy připravuje tým lidí, které jejich práce baví, jsou nejen kolegy, ale i přáteli a stejný vztah mají k Madeiře, pracovní i osobní. Díky tomu dokážeme nabídnout neotřelé originální programy a trasy.

Přátelská atmosféra

Umíme program uzpůsobit požadavkům malé skupiny (počasí, fyzická náročnost, únava apod.) Jistě oceníte přátelskou atmosféru, kdy se snadno navazují přátelství často i na celý život.

Smysluplnost a respekt

Snažíme se, aby cestování znamenalo poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a napomáhá vidět život v širších souvislostech. Poznávání cizích zemí je v naší představě vždy spojené s tolerancí a ohleduplností a svoboda cestování jde ruku v ruce s respektem k místní kultuře, domorodcům i přírodě.

Navštěvujeme i méně známá a o to autentičtější místa, a nikdy vás nezavedeme do turistických „pastí“, předražených restaurací či nevkusných obchodů se suvenýry. Jedno procento našeho zisku ze zájezdů na Madeiru každoročně věnujeme smysluplným způsobem na ochranu madeirské přírody a unikátních třetihorních lesů.

Kvalita a jedinečnost

Nesnažíme se být nejlevnější cestovní kanceláří na trhu, ale upřednostňujeme kvalitu a jedinečnost. Chceme, aby cestování znamenalo. Poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a také motivuje k ochraně přírody a našeho světa vůbec. Naše ceny jsou srovnatelné s konkurencí, ale vždy odrážejí kvalitu našich služeb.

Jednáme vždy férově, vždy se snažíme vyhovět individuálním požadavkům a najít vyhovující řešení každé situace. Pomáháme dotvářet vaše představy, realizujeme vaše sny a moc nás tato práce baví.

Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě