Ostrov Gran Canaria na míru – cestovatelský balíček se zapůjčením auta (sami řídíte)

Turistika v horských oblastech i poznávání formou autoturistiky

Termín:

Kdykoliv, jakýkoliv termín

Délka programu:

standardně 8 dní

Cena pro 2 osoby:

22 640 Kč / os.

Cena pro 3 osoby:

21 340 Kč / os.

Cena pro 4 a více osob:

19 990 Kč / os.

Cestovatelský balíček s programem vytvořeným na klíč - SAMI ŘÍDÍTE

Ostrov Gran Canaria je další z Kanárských ostrovů, kam s námi můžete vyrazit v rámci programu NA MÍRU. Gran Canaria je ostrovem na kterém se i při poměrně malé rozloze střídá velmi rozmanitá krajina, architektura a dokonce i klima. Můžete se vydat do svěžích borovicových lesů,  brodit se dunami saharského písku, procházet po dně největšího sopečného kráteru, obdivovat mnohobarevné skalní útvary zvané Los Azulejos, nebo bizarní skaliska na západním pobřeží. Ve srovnání  s Madeirou nenajdete tolik památek, ale  v hlavním městě ( a také největším městě Kanárských ostrovů – Las Palmas ) se můžete vydat po stopách Krištofa Kolumba a navštívit jeho dům. Ne nadarmo se   Gran Canarii pro svou rozmanitost  přezdívá miniaturní kontinent nad kterým se vypínají prastaré sopečné hory. (Na Gran Canarii se můžete také vydat s naším průvodcem Honzou Kubištou na klasický zájezd).

Mnohokráte jsme si ověřili, kolik lidí miluje svobodu při cestování a rádi cestují jen se svými nejbližšími, nebo vytváří malé skupinky s přáteli. Není tedy pochyb, že mnoho lidí vůbec neuvažuje, že by cestovali s cestovní kanceláří.  Často si třeba chtějí užít dovolenou v páru a záleží jim na tom, aby byli sami a naprosto nezávislí. Zároveň ale chtějí společný čas dokonale užít podle svých představ ale nechtějí ztrácet čas přípravou cesty, zajišťováním rezervací letenek a obstarávání informací, auta a dalších nutných záležitostí. Pokud patříte do této skupiny lidí, máme pro vás osvědčené a originální řešení, které je na Madeiře již třetím rokem velice funkční a spolehlivé a v roce 2024 otevíráme pro velký úspěch i další destinace.

Osobně nebo po onlinu se s vámi sejdeme.  Nabídneme vám poměrně široké spektrum programů na  ostrově  Gran Canaria  (včetně možnosti krátkého trajektu na sousední ostrov Gomera).Gran Canaria vám nabídne úžasné treky a výlety všech obtížností z hlediska fyzické kondice, horské stezky s úžasnými výhledy, ale také relaxaci u moře včetně vodních sportů jako je surfování nebo windsurfing. A pokud se vám chce relaxovat a trochu lenošit, oceníte teplé moře s jemným pískem a krásnými plážemi jako je například Playa de las Canteras, která je nejvyhlášenější pláží všech Kanárských ostrovů. Úchvatné pláže s čistým mořem otevírají úžasný podmořský svět s možností šnorchlování a potápění.

Samozřejmě vám také nabídneme ubytování podle vašeho očekávání.  Můžete využít pohodlné 3* penziony zpravidla s bazénem ale umíme samozřejmě za příplatek nabídnout i pohodlné 4* resorty a hotely. Na základě vašeho očekávání vám připravíme detailní „Cestovatelský manuál“ včetně podrobných map a navigace, s výčtem míst k navštívení, možných aktivit a doporučených restaurací. Vzhledem k velikosti ostrova – je menší, než Madeira, volíme ubytování vždy na jednom místě a to z hlediska vašeho preferovaného programu. Vždy se budeme maximálně snažit naplnit vaše očekávání.

Na ostrov Gran Canaria je přímé letecké spojení z Prahy. Pokud si budete přát, tak vám letenku zajistíme.  Součástí balíčku je i zapůjčení auta včetně pojištění, které pro vás bude přistaveno při příletu na letišti.  Auto máte potom k dispozici po celou dobu.

Zkrátka zcela jistě vám umíme nabídnout poznávací, aktivní  nebo čistě relaxační program přesně podle vašeho gusta.  A tou největší výhodou je bezesporu cena. Standardní programy totiž ve svém základu nikdy nepřekročí cenu klasických zájezdů.  Přitom  si ale vždy La Palmu  užijete podle svého očekávání a zažijete přesně to co zažít chcete a také s tím s kým to zažít chcete!

Nemusíte ztrácet čas a přitom si svou cestu sami vytvoříte podle svých představ. Zajištění a obstarání veškerých informací, stejně jako telefonická podpora v případě naléhavých situací  bude na nás. Na La Palmě máme svého osvědčeného partnera, který věci s předstihem zajišťujeme.

Nemusíte se obávat ani neznalosti jazyka.  Váš „Cestovatelský manuál“ je samozřejmě v češtině a bude obsahovat maximum potřebných informací, ale také mapy a navigace.  Vlastní manuál je vytvořen výhradně pro vás jako originál a bude obsahovat cca 50 stran.

 

Na co se můžete těšit?

Náročnost:

Náročnost závisí jen na vás a na programu, který jste si sami zvolili a my vám jej připravili.

Náročnost závisí jen na vás a na programu, který jste si sami zvolili a my vám jej připravili.

Ubytování

 

Cena zahrnuje

  • Ubytování v kvalitních 3* hotelech zpravidla s bazény, neboza příplatek v opravdu luxusním 4* hotelu na standardní evropské úrovni s bazény.
  • Zapůjčení auta typu střední třídy – např. Renault Megane, Renault Captur a obdobné na celou dobu pobytu.
  • Osobní nebo online schůzka v rámci přípravy zájezdu.
  • Detailní zpracování “Cestovatelského manuálu”, t.j. návrh itineráře se všemi podrobnostmi.
  • Veškeré potřebné mapy, navigace a velmi detailně zpracované  informace (cca 50 stran).
  • Zajištění veškerých potřebných informací v rámci balíčku.

Pozn. za větší rodinné auto, mikrobus nebo luxusnější vůz účtujeme odovídající příplatek.

Cena nezahrnuje

  • Letenku (samozřejmě vám zdarma doporučíme konkrétní let s nejnižší cenou či na přání zajistíme).
  • Pojištění storna, které vám na vyžádání zajistíme u pojišťovny ERV.
  • Léčebné výlohy – ceny od 440 Kč/os. a týden u pojišťovny ERV.
  • Aktivity a program nad rámec uvedeného itineráře – zejména další objednané aktivity.

28

let na trhu

112

vlastních zájezdů

64

programů Madeira
na míru

1012

realizovaných firemních programů

Doplňující informace

Proč jet s námi?

Vývoj i tradice

Značka Madeiran je produkt CK Inspira, která působí na trhu od roku 1994 a opírá se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře.

Naše reference

Naše reference najdete zde

Nejširší síť partnerů

Máme nejširší síť partnerů a kontaktů na Madeiře (hotely, doprava, restaurace a další služby cestovního ruchu). Umíme vybrat nejen skvělé trasy, ale garantujeme i osvědčené hotely, restaurace i další aktivity a také české průvodce, kteří se specializují na Madeiru, hovoří portugalsky, případně na ostrově trvale žijí.

Profesionalita

Naše programy jsou vždy profesionálně připravené a dobře rozmyšlené do detailu. Maximální velikost skupiny na zájezdech s pěší turistikou, sportovních a seberozvojových zájezdech je 15 osob. Je pro nás důležité, abyste se na zájezdech cítili dobře a cesta na Madeiru se stala nezapomenutelným zážitkem.

20 let zkušeností na Madeiře

Opíráme se o 20 let zkušeností a plánování zájezdů na Madeiře ve spolupráci s průvodci, kteří tam několik let žili a mají díky tomu i mnoho osobních vazeb a kontaktů. Samozřejmostí je tedy perfektní znalost jazyka a prostředí.

Jistota a spolehlivost

Samozřejmostí je pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku a naše členství a asociaci cestovních kanceláří (ACK ČR)

Originalita

Zájezdy připravuje tým lidí, které jejich práce baví, jsou nejen kolegy, ale i přáteli a stejný vztah mají k Madeiře, pracovní i osobní. Díky tomu dokážeme nabídnout neotřelé originální programy a trasy.

Přátelská atmosféra

Umíme program uzpůsobit požadavkům malé skupiny (počasí, fyzická náročnost, únava apod.) Jistě oceníte přátelskou atmosféru, kdy se snadno navazují přátelství často i na celý život.

Smysluplnost a respekt

Snažíme se, aby cestování znamenalo poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a napomáhá vidět život v širších souvislostech. Poznávání cizích zemí je v naší představě vždy spojené s tolerancí a ohleduplností a svoboda cestování jde ruku v ruce s respektem k místní kultuře, domorodcům i přírodě.

Navštěvujeme i méně známá a o to autentičtější místa, a nikdy vás nezavedeme do turistických „pastí“, předražených restaurací či nevkusných obchodů se suvenýry. Jedno procento našeho zisku ze zájezdů na Madeiru každoročně věnujeme smysluplným způsobem na ochranu madeirské přírody a unikátních třetihorních lesů.

Kvalita a jedinečnost

Nesnažíme se být nejlevnější cestovní kanceláří na trhu, ale upřednostňujeme kvalitu a jedinečnost. Chceme, aby cestování znamenalo. Poznávání úžasných přírodních i kulturních míst způsobem, který obohacuje a také motivuje k ochraně přírody a našeho světa vůbec. Naše ceny jsou srovnatelné s konkurencí, ale vždy odrážejí kvalitu našich služeb.

Jednáme vždy férově, vždy se snažíme vyhovět individuálním požadavkům a najít vyhovující řešení každé situace. Pomáháme dotvářet vaše představy, realizujeme vaše sny a moc nás tato práce baví.

Mám zájem o tento zájezd, kontaktujte mě